שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> אינטרנט ומחשב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אינטרנט ומחשב
 

זהירות, יריות! - משחקי יריות ברשת


יוסי חבסוב
 
 

משחקי יריות הם אחת מסוגיות המשחקים השונות והמיוחדות ביותר שקיימים ברשת האינטרנט, אשר לא קל לשחק בסוגיה זו ולהתרגל אליה. קטגוריית משחקי יריות דומה מאוד למשחקי המירוצים ומשחקי הפעולה, מכיוון שמופעל בכוח רב ובעוצמה במשחקים אלו האנדרנלין, שהולך ומתגבר, וכושר התחרותיות. נוסף על כך, לא כל אחד שאוהב אקשן בהכרח אוהב משחקי יריות - לרוב, אנשים שאוהבים אקשן ו-?טעמו? כבר מטעמם של משחקי פעולה כאלו ואחרים - בין אם אותם אנשים שיחקו במשחקים אלו בקונסולות משחק שונות ובין אם הם שיחקו במשחקים הללו במשחקי מחשב. ובכן, אם אתם אוהבים אקשן, אנו מזמינים אתכם לעולם שלם מלא פעולה!

כאשר אתם משחקים במשחקי יריות עליכם להיות חדי-הבחנה, וכמובן להיות מרוכזים ודרוכים - משחקים כאלו יכולים להפתיע אותך, אותו משתמש שמשחק במשחקים של Frix, מכיוונים ובאופנים שלא ידעת שיגיעו אליך. כמובן שהכל קורה בתוך המשחק עצמו, ושום דבר כזה או אחר עלול לקרות במציאות. לרוב, כאמור, משחקי היריות דומים מאוד למשחקי הפעולה - בעיקר מכיוון שבמשחקי פעולה יש יריות לרוב, הגרפיקה דומה מאוד לעיצוב הגרפי של משחקי היריות ותכנות המשחק עצמו זהה למשחקי יריות.

עם זאת, קיימים דברים שונים בין הקטגוריות - משחקי היריות למעשה מתבססים אך ורק על יריות ולא מעבר לכך. קיימים משחקים שבהם מטרת המשחק היא לירות בכל האויבים, ובכך לחסל אותם, ולעומת-זאת קיימים משחקי יריות שמטרתם היא להביס אויב אחד ולהגיע ליעד מסוים. בנוסף, קיימים משחקי יריות אשר מתמקדים בכלי-נשק שונים, על-מנת לגוון את חוויית המשחק למשתמש אשר משחק במשחקי היריות והפעולה.

באתר Frix, אתם, הגולשים, יכולים ליהנות ממגוון משחקי יריות, אשר משולבים עם משחקי פעולה. בנוסף, אתם יותר ממוזמנים לשחק בשאר המשחקים שלנו - אין אנו מגבילים את אוהבי משחקי היריות לשחק אך ורק במשחקי יריות. אם אתם אוהבים גם משחקים אחרים, אתם מוזמנים לשחק בהם. בקטגוריית משחקי היריות שלנו תוכלו לשחק בשלל משחקים נחמדים, אשר יעבירו לכם את הזמן כראוי.

מקווים שאתם נהנים עד כה,
צוות Frix.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה