שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2094
מאמרים: 6825
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> אינטרנט ומחשב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אינטרנט ומחשב
 
גיל 18 אומר לנו המון, עוברות בנו אין סוף מחשבות, חוויות, ולחלקינו זיכרונות מהגיל המשובח הזה. התקופה הזאת מביעה חירות, ההחלטה מה לעשות בהמשך החיים, לאן נרצה להתגייס, היכן לעבוד כרגע ואם בכלל, אך לקראת הגיל הזה אנו מבינים כי הדרך לעצמאות כלכלית אינה פשוטה כלל.
המשך קריאה
רוצים למסור הודעה חשובה לכמות גדולה של אנשים בו זמנית? יש לכם אירוע מרגש שתרצו לשתף את כולם? תוכנה לשליחת SMS מספקת לכם את כל האפשריות לרגש, להפתיע או להודיע בדרך הקלה ביותר. דרך בעלות זולה, בעלת יעילות אשר מטרתה לשלוח את ההודעה לכמה שיותר נמנעים ביודעין כי הן תגענה ליעד הראוי בזמן הנכון.
המשך קריאה
אחד הדברים המיוחדים בתחום האינטרנט הוא שבעזרת תקציבים לא גדולים במיוחד, אתה יכול להביא יחסית הרבה תנועה לתוך אתר האינטרנט שלך, כאשר כל הכלים לכך כבר קיימים אצלך במחשב כמעט בחינם. נכון שזה לא באמת חינם, אבל יחסית לסכומים שעולה לפרסם מחוץ לרשת, הסכומים הם באמת הזויים ומצחיקים.
המשך קריאה
למדו איך לבחור את השירות הנכון ועל איזה מערכת להתבסס
המשך קריאה
השאלות הבסיסיות שאתם צריכים לשאול על אתר רספונסיבי - והתשובות שלהן.
המשך קריאה
במאמר הבא אני הולך לענות על השאלה איך כל אחד יכול להרוויח כסף ברשת ושלא צריך להיות בן אדם מיוחד, עם הרבה מזל או כשרונות מיוחדים כדי להרוויח כסף מהבית. המשיכו לקרוא את המאמר והבינו איך!
המשך קריאה
בתרגום טקסט אנו לוקחים מקור מסוים ומתרגמים אותו לשפה אחרת, תוך כדי שאנו מקפידים לשמור על המאפיינים המקוריים של הטקסט המקורי.
המשך קריאה
תרגום אתרים איכותי, הופך את האתר המתורגם, לאתר שבו הגולשים ירגישו בנוח. התרגום של אתרים ברשת האינטרנט, מאפשר לפנות לקהל חדש, שדובר שפה אחרת. תרגומו של אתר אינטרנט, מאפשר לפנות לקהלים חדשים וגדולים.
המשך קריאה
יתרון נוסף ואולי המשמעותי ביותר הינו יתרון היעילות, שיחת טלפון עם ידיים משוחררות שיכולות באותו הזמן לכתוב, לשלוח מיילים, לשלוח פקסים, להעביר משהו מקום למקום וכדומה היא שיחה פרודוקטיבית יותר וזורמת הרבה יותר
המשך קריאה
יש לכם עסק או שאתם רוצים להציג את התוכן השיווקי שלכם ברמה גבוהה. לפיכך, אתם מעוניינים לבנות אתר אינטרנט. כן זו דרך מעולה לעשות זו, במאמר זה נלמד איזה חברות בניית אתרים קיימות, מה הן מציעות, איזה סוגים אתרים יש וכמה זה עולה. עוד נלמד, מה הדרך הכי טובה לקדם עסק ולמנף את הצלחתו ברשת. מוכנים?
המשך קריאה
1-10 מתוך 132 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה