שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2106
מאמרים: 6857
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> אינטרנט ומחשב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אינטרנט ומחשב
 
בשנים האחרונות פרצו לחיינו מערכות שונות וידידותיות שמאפשרות לנו לבטא את היצירתיות שלנו ברחבי הרשת ללא ידע מתקדם בקוד. מה האפשרויות ולאן ניתן עוד להגיע? כל זאת ועוד...
המשך קריאה
גיל 18 אומר לנו המון, עוברות בנו אין סוף מחשבות, חוויות, ולחלקינו זיכרונות מהגיל המשובח הזה. התקופה הזאת מביעה חירות, ההחלטה מה לעשות בהמשך החיים, לאן נרצה להתגייס, היכן לעבוד כרגע ואם בכלל, אך לקראת הגיל הזה אנו מבינים כי הדרך לעצמאות כלכלית אינה פשוטה כלל.
המשך קריאה
רוצים למסור הודעה חשובה לכמות גדולה של אנשים בו זמנית? יש לכם אירוע מרגש שתרצו לשתף את כולם? תוכנה לשליחת SMS מספקת לכם את כל האפשריות לרגש, להפתיע או להודיע בדרך הקלה ביותר. דרך בעלות זולה, בעלת יעילות אשר מטרתה לשלוח את ההודעה לכמה שיותר נמנעים ביודעין כי הן תגענה ליעד הראוי בזמן הנכון.
המשך קריאה
אחד הדברים המיוחדים בתחום האינטרנט הוא שבעזרת תקציבים לא גדולים במיוחד, אתה יכול להביא יחסית הרבה תנועה לתוך אתר האינטרנט שלך, כאשר כל הכלים לכך כבר קיימים אצלך במחשב כמעט בחינם. נכון שזה לא באמת חינם, אבל יחסית לסכומים שעולה לפרסם מחוץ לרשת, הסכומים הם באמת הזויים ומצחיקים.
המשך קריאה
למדו איך לבחור את השירות הנכון ועל איזה מערכת להתבסס
המשך קריאה
השאלות הבסיסיות שאתם צריכים לשאול על אתר רספונסיבי - והתשובות שלהן.
המשך קריאה
במאמר הבא אני הולך לענות על השאלה איך כל אחד יכול להרוויח כסף ברשת ושלא צריך להיות בן אדם מיוחד, עם הרבה מזל או כשרונות מיוחדים כדי להרוויח כסף מהבית. המשיכו לקרוא את המאמר והבינו איך!
המשך קריאה
בתרגום טקסט אנו לוקחים מקור מסוים ומתרגמים אותו לשפה אחרת, תוך כדי שאנו מקפידים לשמור על המאפיינים המקוריים של הטקסט המקורי.
המשך קריאה
תרגום אתרים איכותי, הופך את האתר המתורגם, לאתר שבו הגולשים ירגישו בנוח. התרגום של אתרים ברשת האינטרנט, מאפשר לפנות לקהל חדש, שדובר שפה אחרת. תרגומו של אתר אינטרנט, מאפשר לפנות לקהלים חדשים וגדולים.
המשך קריאה
יתרון נוסף ואולי המשמעותי ביותר הינו יתרון היעילות, שיחת טלפון עם ידיים משוחררות שיכולות באותו הזמן לכתוב, לשלוח מיילים, לשלוח פקסים, להעביר משהו מקום למקום וכדומה היא שיחה פרודוקטיבית יותר וזורמת הרבה יותר
המשך קריאה
1-10 מתוך 133 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה