שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> אינטרנט ומחשב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אינטרנט ומחשב
 

יתרונות אתרי דילים


אליחי רובין

:)

 
 

יתרונותיהם של אתרי דילים על פני אתרי סחר רגילים כבר ידועים לרבים המעדיפים את שיטת הקנייה הזו. בקנייה רגילה המתבצעת באופן רגיל, בין אם דרך האינטרנט ובין אם לא, אנו משלמים על מחירו הקבוע של המוצר, מבלי יכולת לשנות אותו ברוב המקרים. כידוע, מחירם של מוצרים רבים בארץ לעתים עולה מעבר למה שתקציבנו יכול לאפשר לנו.

במקרים רבים מדובר במוצרים הכרחיים כגון מוצרי חשמל, מוצרים לבית ואפילו מוצרי בילוי מכל הסוגים. הרי מי לא ירצה להוזיל עלויות כשאפשר. כאן נכנסים לתמונה אתרי הדילים אשר בשנים האחרונות הלכו ותפסו תאוצה בשוק, הן בשל הנוחות שבשיטה זו, הן בשל העובדה שהיא מאפשרת קנייה חכמה וזולה יותר לעומת קנייה רגילה של מוצר סטנדרטי.

 

אז איך בעצם פועלת השיטה הזו של קנייה באתרי דילים? זוהי שאלה שרבים ודאי ישאלו. אתרי הדילים למעשה משמשים כפלטפורמה עבור עסקים רבים מסוגים שונים, ובה אותם עסקים יכולים להציע לגולשים רכישות משתלמות במחירים נמוכים ביותר – מחירים שלא יוכלו למצוא במקומות אחרים.

רכישת המוצרים והשירותים המוצעים למכירה על ידי בעלי העסק יכולה לצאת אל הפועל רק כאשר מספר הלקוחות שנרשמו לעסקה זו מגיע למספר הקבוע מראש על ידי אותם בעלי עסק.

 

לדוגמה, חנות מסוימת המציעה למכירה 200 מסכי טלוויזיה בחצי ממחירם המקורי, וכתנאי לכך מציבה שרק אם יירשמו כ-50 גולשים העסקה תצא אל הפועל. וכן בהתאמה, אם לא נרשמו 50 גולשים העסקה לא יכולה לצאת אל הפועל. פעמים רבות מדובר במוצרים מבוקשים כגון חופשות, שוברים למסעדות, מוצרים לבית וכדומה, וכתוצאה מכך בעלי העסק מגדילים את כמות הנרשמים, או לחילופין מוציאים מספר עסקאות כאלה ביום.

 

שיטת קנייה זו, המאפשרת רכישת מוצרים בחצי ממחיריהם המקורי על ידי רכישה קבוצתית, מעמידה יתרון גדול ומשמעותי אל מול רכישות סטנדרטיות שבהן אנו נאלצים לשלם מחירים גבוהים ביותר על מוצרים רבים. הרי כל אחד נתקל באופן שגרתי ואף יום יומי במוצרים שבהם הוא חפץ, או מוצרים שלהם הוא זקוק, ומסיבות של תקציב, אינו יכול להרשות לעצמו לרכוש אותם וליהנות מהם.

הקנייה הקבוצתית באתרי הדילים השונים, בהחלט פותרת בעיה זו, ומאפשרת לרבים לרכוש מוצרים במחירים מוזלים שאין למצוא במקומות אחרים.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה