שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2545
מאמרים: 7590
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> אינטרנט ומחשב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אינטרנט ומחשב
 

יתרונות הוצאת חשבוניות באינטרנט


טל ביטון
 
 

יותר ויותר בעלי עסקים משנים כיוון ועוברים לעבוד מול אפליקציות אינטרנטיות נוחות, שהן בעלות יתרונות רבים. בין האפליקציות הפופולריות יותר בחברות, בתי עסק ואפילו חנויות ובתי מסחר ניתן למצוא מגוון רחב של תוכנות ואתרים המאפשרים הוצאת חשבוניות באינטרנט ישר מהמחשב בבית, בבית העסק או אפילו מהמחשב הנייד. מהם היתרונות של הוצאת חשבוניות בצורה זו ולמי זה מתאים? על כך ננסה לענות במאמר הבא.

חסכון בנייר וגם חסכון בהוצאות

היכולת להוציא חשבוניות באינטרנט ולשלוח אותן ללקוחות שלכם ישירות למייל היא ללא כל ספק יתרון משמעותי עבור כל בעל עסק. היתרון הראשון הוא כמובן החסכון הכספי. אין צורך בהדפסת חשבוניות על גבי נייר משרדי, אין צורך לרכוש דיו למדפסת ואין צורך במשלוח החשבוניות בדואר כיוון שהחשבונית האינטרנטית מתפקדת כחשבונית מקור לכל דבר. מדובר אמנם בחסכון שנשמע קטן למדי אבל חישוב שנתי מהיר יביא אותנו למסקנה שמדובר בצמצום מכובד של הוצאות משרדיות.

עוד יתרון מובהק של הוצאת חשבוניות באינטרנט בא לידי ביטוי במחשבה הירוקה שמאחורי הרעיון. מאחורי היוזמה הראשונית של הוצאת חשבוניות באמצעות אתרי האינטרנט מסתתרת קודם כל מחשבה ומודעות ירוקה. היום בתי עסק נמדדים לא רק בהצלחה העסקית והמסחרית שלהם אלא גם ביכולת להוות דוגמה למודעות ירוקה, שמתחילה בשימוש בכוסות מתכלות במהלך הכנת הקפה בבוקר ונגמרת בצמצום ההדפסה על ניירות. הוצאת חשבוניות באינטרנט חוסכת בנייר ומאפשרת לבתי עסק לעודד שימוש במייל ובאמצעים וירטואליים אחרים כדי להעביר מסמכים, מידע וכל מה שצריך מעסק לעסק בלי להזיק לעצים ולסביבה ובלי לזהם.

לבסוף, יתרון משמעותי מאד של הוצאת חשבוניות באינטרנט מתבטא ביעילות. הלקוח שלך מקבל באופן מיידי את החשבונית במייל, בלי להמתין לדואר שיגיע. גם אתה נהנה כך מנגישות מהירה ללקוח שלך כאשר אתה מחייב אותו במהירות ויכול לנהל גביה מהירה וזריזה דרך המייל.

למי מתאימה השיטה?

השיטה מתאימה למעשה לכל בית עסק שמוציא חשבוניות ורוצה לייעל את התהליך. בין אם מדובר במשרד עורכי דין או בחנות, במפעל גדול שמוציא סחורה בכמויות גדולות מדי חודש או בבית עסק קטן שיש לו לקוחות קבועים קטנים, כולם יכולים להנות מהיתרונות של הוצאת חשבוניות באינטרנט.

היתרונות שפירטנו כאן מוכיחים מדוע עוברים כל כך הרבה בתי עסק, חנויות ומפעלים להוציא את החשבוניות החודשיות דרך האינטרנט. אתרים רבים מציעים ממשקים נוחים ואפליקציות קלות לתפעול שמסייעות גם להוציא את החשבונית, גם לשלוח אותה לנמען וגם – במידת הצורך – להדפיס בכל זאת עותק מודפס על גבי נייר.

בסופו של דבר, הפקת חשבוניות דרך האינטרנט מאפשרת לנו לנוע צעד אחד קדימה עם הטכנולוגיה ולשלב את החברה שלנו בפעילות שהיא כולה אינטרנטית ווירטואלית וכך, יעידו המומחים, צועד העולם כיום. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה