שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> אינטרנט ומחשב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אינטרנט ומחשב
 

כתיבת ביוגרפיות לפרסום או כמזכרת


איציק דר
 
 

יש אנשים עם סיפור חיים מעניין ומרתק, שרק מחכה שמישהו יכתוב אותו ויהפוך אותו לרב מכר לכל דבר. העניין הוא שלא כולנו נולדנו עם כישרון לכתיבת ספרים ולא לכולנו גם יש את הזמן או הסבלנות לשבת ולכתוב ספר שלכם – אז מה עושים אם בכל זאת רוצים שאותו סיפור חיים יונצח על גבי דפים? פשוט מאוד, פונים לסופרים המתמחים בנושא של כתיבת ביוגרפיות, אשר יקשיבו לסיפור החיים ויכתבו אותו בצורה יפה ומעניינת במיוחד.

כתיבת ביוגרפיות יכולה להוות כצורך לא רק עבור אנשים אשר מעוניינים לפרסם את סיפור חייהם, אלא גם עבור אלו אשר רוצים ליצור מזכרת ייחודית אשר תעבור במשפחה במשך דורות. אם לדוגמא יש לכם סבא מבוגר עם סיפור חיים מרתק, שאתם מפחדים שהילדים או הנכדים שלכם לא יזכו לשמוע כמו שצריך והדורות שאחריהם לא ישמעו בכלל – תוכלו להזמין את השירותים של סופר אשר מתמחה בנושא של כתיבת ביוגרפיות, אשר יקשיב לכל הסיפורים של הסבא שלכם ושל בני המשפחה ובאמצעות כל המידע שיאסוף ייגש למלאת כתיבת ביוגרפיה, בדרך למזכרת יקרה מפז, אשר תלווה אתכם ואת המשפחה שלכם במשך שנים רבות וארוכות.

כתיבת ביוגרפיה אף יכולה להוות מתנה ליום ההולדת של הסבא, הסבתא, האבא או האימא, חשבו כמה האנשים החשובים בחייכם ישמחו ויתמלאו באושר כאשר הם יקבלו ספר שעלילתו היא קורות חייהם, אשר נכתב על ידי סופר מוכשר המתמחה בנושא של כתיבת ביוגרפיות – אכן, מדובר במתנה נפלאה ומדהימה במיוחד. כמובן, שבכדי ליהנות מכל היתרונות של כתיבת ביוגרפיות, חשוב לבחור בסופר מוכשר ומנוסה, אשר ידע לקחת את הסיפורים שלכם ולנסח אותם בצורה מעניינת, ייחודית ויפה לכדי ספר מעניין.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה