שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2477
מאמרים: 7531
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> אינטרנט ומחשב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אינטרנט ומחשב
 

כתיבת מאמרים שיווק ממוקד ומונחה תוצאות


אבי ביטון
 
 

 

כתיבת מאמרים לשווק ופרסום רב בעלי חשיבות עליונה לצורך קידום האתר שלך, יצירת תנועת גולשים משמעותית באתר, יצירת מוניטין לאתר שלך, וכן יצירת מודעות ציבורית ועניין במוצרים אשר אתה משווק האתר. אין דרך מהירה יותר ליצור שיווק אגרסיבי ומונחה תוצאה מאשר כתובת מאמרים. כתיבת מאמרים שמה אותך במרכז מפת האינטרנט ומבליטה אותך בצורה משמעותית מול כול שאר המתחרים. כתיבת מאמרים יוצרת אפקט חזק של שכנוע במומחיות שלך.

 

 כתיבת מאמרים כמיתוג של איכות

 

אנשים קוראים מאמרים לא כפרסומת אלא כמקור לידע ולמידע – כאשר מאמר כולל ידע בתחום שלך אך גם מפנה למוצר שלך, זאת למעשה דרך לפרסם "בלי לפרסם" המאמרים נותנים תוקף משכנע לחשיבות ולאיכות של המוצרים שלך. אנשים מתייחסים למוצרים שלך כמוצר רציני ואליך כבעל חנות רציני ומקצועי כאשר הם הגיעו אליך דרך קריאה של כתיבת מאמרים של פרסום ושווק. מאמרים יוצרים מיתוג גבוה לעסק שלך ולמוצרים שלך, הם מקרינים רצינות ונחרטים בזיכרונו של הלקוח הפוטנציאלי, הם יוצרים גם שיווק ישיר על ידי קישור לאתר שלך וגם שווק עקיף על ידי מיתוג גבוה לעסק שלך למוצרים שלך ולך.

יתרון על המתחרים

 

כתיבת מאמרים לשיווק ופרסום נותנת לך יתרון גדול על המתחרים שלך כתיבת מאמרים יוצרת לך נוכחות משמעותית ולעסק שלך. כאשר אתה מופץ ברשת על ידי כתיבת מאמרים, אתה קיים ובגדול ואילו המתחרים שלך נעלמים מהתמונה. ואם המתחרים שלך משתמשים בשיטת השיווק החכמה של כתיבת מאמרים אתה לא יכול להרשות לעצמך להישאר מאחור ואתה חייב לבצע גם עבור העסק שלך כתיבת מאמרים לשיווק ופרסום. על המאמרים לשיווק ופרסום אתה משלם פעם אחת והם ממשיכים לעשות אפקט מתמשך ימים חודשים ושנים לאחר שכבר שכחת ששילמת עליהם יש להם ערך עצום לאורך זמן. כתיבת מאמרים היא כמו להציב בצומת ראשית ברשת עשרות אנשי מכירות שמעבירים בדיוק את המסר שאתה רוצה להעביר, את יתרונות המוצר שלך, את יתרונות החברה שלך ואת הכדאיות בלרכוש את המוצר שלך. פנו אלינו חברת כתיבת מומחים להצעת מחיר אטרקטיבית ותחרותית עבור כתיבת מאמרים.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה