שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> אינטרנט ומחשב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אינטרנט ומחשב
 

לימוד מחשבים חינם


רועי שגיא
 
 

 

"לימודים באינטרנט-צר עולמי כרוחב הפס" הוא מיזם חדש ומצליח בתחום המחשב, אתר ללימודי מחשבים המקנה ידע ומנחה את המשתמש באמצעות מדריכי וידאו בחינם. השיטה פשוטה וידידותית, המדריכים מועברים באמצעות מדריכי וידאו קצרים הכוללים צילום מסך המחשב והפעולות המתבצעות בו בתוספת הסבר פשוט בעברית.

מנהלי האתר שואפים להעלות לציבור המשתמשים את הביטחון בשימוש במחשב וברשת, באמצעות אתר זה אפשר ללמוד ולהתקדם לרמה גבוה יותר תוך רכישת ידע נרחב בתחום הרצוי. בנוסף, נפתחה באתר קטגוריה של מוסדות ללימוד מחשבים בכדי לקשר בין הגולשים ובין המוסדות השונים.

האתר נראה מרשים ומקצועי ויחד עם זאת הוא מאוד נוח לשימוש, נראה שהושקע מאמץ בכדי להתאים את האתר גם למתחילים וגם למתקדמים. האוכלוסייה המבוגרת תמצא באתר מדריכים קצרים בנושאים נקודתיים, אליהם ניתן להגיע באמצעות תיבת החיפוש החכמה. עסקים, סטודנטים ותלמידי תיכון יוכלו להיעזר בקורסים מלאים בתכנות "אופיס" השונות (קורס וורד 2010, קורס אקסל 2010, קורס פוואר פוינט 2010 ועוד) ולחסוך זמן רב בחיפוש פתרון לבעיות בהכנת מסמכים או טבלאות. הגולש הפשוט ייחשף לעולם שלם של תוכן החל מחומרה ותוכנה ועד למילון מושגים, מדריכים לתיקון תקלות שכיחות וקורסים מקצועיים. לדבריהם, "זהו קצה הקרחון, התוכן המיועד להיכנס לאתר הוא עצום, יש קטגוריות שלמות שעדין לא הגענו אליהם ונכון להיום הרשימה רק מתארכת. חשוב לנו שהגולשים ידעו שאנחנו נותנים עדיפות לבקשות שמופנות אלינו באמצעות טופס יצירת קשר באתר." 

 

בחלקו העליון של האתר מופיע כפתור "בקרוב" באמצעותו ניתן להיכנס ולצפות ברשימה חלקית של קטגוריות, קורסים ומדריכים שצוות האתר עובד עליהם בימים אלה. צוות האתר ישמח לקבל המלצות לנושאים נוספים באמצעות "צור קשר" באתר. 
תגובות, המלצות, בקשות וכל דבר אחר יתקבלו באתר בברכה ותהנו מלימודי מחשבים

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה