שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2556
מאמרים: 7609
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> אינטרנט ומחשב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אינטרנט ומחשב
 

למה קידום אתרים חשוב כל כך


orgnxp
 
 

בעלי עסקים רבים סבורים שקידום חברתם באינטרנט מסתכם בבניית אתר מעוצב, איכותי ותכליתי, ואולם המציאות רחוקה מכך, שכן על מנת שאתר יהיה יעיל ומשתלם יש צורך לקדמו. אפשר להשוות בניית אתרים לקטלוג מפורט וחכם של העסק, וכדי שהקהל ייחשף לאותו קטלוג יש צורך לפרסמו, לקדמו ולשווקו באמצעים שונים. מעבר לכך, קידום אתרים מקצועי מספק אפשרויות מתקדמות להגעה לקהלי יעד מוגדרים, להגדלת מעגל הלקוחות של העסק, למינוף מכירותיו, וכן למיתוגו באופן מדויק לחזון ולתדמית החברה.  

מה מספק קידום אתרים

קידום  אתרים הינו תהליך ממושך וארוך טווח המתמקד בשלושה מרכיבים עיקריים:
•    דירוג גבוה בתוצאות מנועי החיפוש – תהליך המכונה גם קידום אורגני ומיועד להעלות את דירוגו של האתר במנועי החיפוש, על מנת להגדיל את מספר הגולשים הרלוונטיים הנחשפים אליו. התהליך מבוצע באמצעים שונים וביניהם הגדרת מילות חיפוש, הוספת תכנים איכותיים לאתר, והוספת קישורים איכותיים ורלוונטיים.
•    פילוח קהל יעד - על ידי הגדרה מדויקת של קהל היעד אליו פונים העסק והאתר שלו, מקדמי אתרים יכולים לכוון את קידום האתר באופן ספציפי עבור אותו הקהל. הדבר נעשה בין היתר על ידי הוספת מילות מפתח מתאימות, תכנים רלוונטיים, תמריצים, מבצעים ומתנות, עיצוב אתר לטעמו ולצרכיו של אותו קהל יעד, והתמודדות עם מתחרים בשוק. כמו כן, קידום אתרים פועל בכל עת להגדלת מאגר הלקוחות הפוטנציאלים של עסק, אם על ידי ניוזלטרים, דפי נחיתה, פרסום בגוגל וכל אמצעי הגורם לגולש למסור את פרטיו ומניעו לפעולה.
•    קידום לטווח הארוך - קידום אתרים מושתת על פעולות המכוונות לטווח הארוך, המשתפרות ומשתנות באופן תדיר בהתאם לצרכי קהל היעד והשינויים בשוק. מקדמי אתרים בונים אסטרטגיות קידום הנשענות על מידע, פרטים ופעולות של הגולש. אלו מעובדים בתוכנות סטטיסטיות שונות המאפשרות להעמיק בהבנת צרכיו של קהל היעד והעדפותיו, ולפעול בהתאם להם.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה