שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2540
מאמרים: 7581
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> אינטרנט ומחשב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אינטרנט ומחשב
 

לקדם אתר בגוגל? רק בשיטת הכיסוי המשולש!


מרטין

 

שלום רב לכולם, שמי מרטין בוקסדורף. אני מתמחה בקידום אתרים בגוגל( זה האתר) ויחסי ציבור, ניתן לראות את האתר בלינק הזה. כמו כן הייתי רוצה להזמינכם לאתר שלי של מחיקת אזכורים שליליים, כאן.

 

 
 

 

אחד הדברים המיוחדים בתחום האינטרנט הוא שבעזרת תקציבים לא גדולים במיוחד, אתה יכול להביא יחסית הרבה תנועה לתוך אתר האינטרנט שלך, כאשר כל הכלים לכך כבר קיימים אצלך במחשב כמעט בחינם. נכון שזה לא באמת חינם, אבל יחסית לסכומים שעולה לפרסם מחוץ לרשת, הסכומים הם באמת הזויים ומצחיקים.

אבל כמו בכל דבר שלא עולה הרבה כסף, יש הרבה מאוד תחרות על הדברים. כך למשל תחום קידום אתרים בגוגל, כבר הגיע למצב שיש בו הרבה מאוד תחרות על כל פיסת מקום פנויה. תחשבו על כל תחום זניח ככל שיהיה ותראו הרבה מאוד מתחרים שרוצים את המקום הזה.

אז איך בכל זאת משיגים תוצאות?

אנחנו מאמינים שהדרך היחידה להשיג תוצאות בשוק התחרותי של היום היא להשקיע הרבה יותר מהמתחרים, אבל לעשות את זה בצורה חכמה ומעט יצירתית יותר. כלומר, להשקיע בקידום משולש של האתר שלכם. לעשות עבודה גם ביוטיוב, גם בגוגל וגם בפייסבוק. אנחנו מאמינים שעבודה שגרתית היא לא מספיקה כבר.

אז הנה איך הדברים עובדים:

קידום אתר בגוגל- בחלק של הקידום אתר בגוגל, אנחנו נהיה הראשונים להגיד שנדרשת עבודה מצוינת. אין שום ברירה אחרת. חייבים לעבוד בצורה יוצאת מגדר הרגיל. אנחנו משקיעים את מלוא המרץ והכוחות שלנו ביצירה של לינקים, כתבות, מאמרים, התאמה בין מילות המפתח לבין בניית האתר וכל שאר החלקים שהופכים את הנושא הזה לחשוב כל כך. אין מישהו שעושה עבודה קשה יותר מאיתנו, הדבר מתייחס כמובן גם לקידום האתר וגם לתחום ניהול מוניטין בגוגל שאנחנו מבצעים באופן קבוע עבור לקוחותינו.

קידום האתר בפייסבוק- למי שחושש שהוא הולך להוציא הון תועפות על פרסום בפייסבוק, אנחנו רוצים להרגיע אתכם, לא לזה הכוונה בכלל. הכוונה היא לבניית נוכחות בפייסבוק, כזו שיכולה לאותת למנועי חיפוש על כך שהאתר לא מרוכז כל כולו בגוגל אלא משקיע עוד הרבה מאוד דברים בקידום האתר, לכן המסר הוא שזה אתר רציני ומגיע לו קידום בתחום הפייסבוק.

עבודת יוטיוב- כולם מכירים את האתר שנקרא יוטיוב, הוא חלק מרשת האתרים של גוגל, כאשר המטרה שלנו היא לנצל אותו להבאת לקוחות ומצד שני להעביר איתותים בדבר רצינות עבודת הפרסום והשיווק באתר כדי להסביר שהאתר צריך להיות מקודם למעלה במנועי החיפוש.

 

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה