שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> אינטרנט ומחשב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אינטרנט ומחשב
 

לשחק משחקים ברשת - זה אפשרי!


אריאל כהן
 
 

היום אנו יכולים למצוא את כל מה שאנו רוצים דרך האינטרנט. זהו מקור המידע הזמין והנגיש הגדול ביותר בעולם וכל אחד מכל מקום ומדינה על פני כדור הארץ יכול להתחבר לרשת ולקבל את כל מה שהוא צריך. מבחינת הסיבות לשימוש, יש סיבות הקשורות לעבודה וסיבות הקשורות ללימודים, וודאי גם סיבות הקשורות לפנאי.
בשנים האחרונות נוצרה האפשרות לשחק משחקים גם דרך האינטרנט, והזמינות הגדולה שלהם פתחה את האפשרות הזו בפני הרבה מאוד ילדים ומתבגרים, נערים ומבוגרים. כיום, כל אחד יכול להיכנס לאינטרנט ולראות אלו משחקים להורדה הוא יכול לבחור בשביל לשחק בהם. תרבות הפנאי של העידן המודרני מעצבת גם את דרך המחשבה של החברה, והיכולת שלנו כאנשים ליהנות בזמן הפנוי שיש לנו מכתיבה גם את המענה לצורך הזה - ע"י משחקים שניתן להוריד מהאינטרנט. אמנם חלק מן המשחקים הם בתשלום וחלק הם להורדה חינם, אך יש לנו האפשרות גם לממן חלק מהאטרקציות הללו וליהנות מהן, משום שהן זמינות עבורנו כל הזמן.

הטכנולוגיה של שנות האלפיים נתנה דחיפה עצומה לאותם משחקים. אם לפני מספר שנים היינו צריכים להשתמש בכל הזיכרון של המחשב בשביל לשחק משחק מסוים, אז כיום המשחק הזה נמצא באתרי אינטרנט, וכל מחשב אישי סטנדרטי יכול להיכנס אל האתרים הללו ולשחק בהם. המשחקים הללו הפכו למשחקים קלילים מאוד ונגישים מאוד, ורבים מעדיפים לשחק בהם בזמנם החופשי, או הפחות חופשי, מאשר במשחקים הכבדים. במשחקי הרשת אנו יכולים לשחק ללא כל בעיה, משום שלא צריך להשקיע זמן בהורדת המשחק או בתפעולו המסובך, כמו משחקים שמגיעים על דיסקים כבדי משקל רבים.
האינטרנט היום נותן לנו מספר עצום של דברים שאנו יכולים להעביר בעזרתם את הזמן. אנו יכולים לצפות בסדרות ולקרוא טקסטים, אנו יכולים להתעדכן באקטואליה ולהיכנס לצ'אטים. אחת התופעות הבולטות ביותר בשנים האחרונות היא אותם משחקים ברשת שיותר ויותר גולשים נכנסים אליהם ומשחקים בהם, בין אם לבד ובין אם בחבורות של גולשים, כאשר כל אחד מהם נמצא בביתו הפרטי, מול המחשב האישי שלו.

משחקי בנות במחשב זו אחת החוויות הטובות ביותר שיכולה לקבל כל אחת בשביל להעביר את הזמן הפנוי שלה. עד לפני כמה עשרות שנים לא היו מחשבים נגישים לכולם, אם בכלל. המשחקים היו מעטים, וככל שעבר הזמן השקיעו יותר במשחקים שנחשבו למשחקי בנים, יותר מאשר משחקים המיועדים לבנות. בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות יותר ויותר משחקים המיועדים לבנות, שמכוונים לבנות 5 וממשיכים עד לגיל 20 ואפילו מעבר לכך.
יש כאלה שמבקשות להישאר ילדות לנצח, ומשחקות במשחקים הללו בהתאם. משחקי הבנות עוסקים בכל תחומי העניין של בנות היום. המשחקים יכולים להיות בתחום ההלבשה והאופנה, בתחום האוכל, הריקודים והמוזיקה. לכל אחד מן התחומים הללו יש מגוון גדול מאוד של פעילויות שאפשר לחוות אותן. יתרון נוסף מאוד גדול של משחקים המיועדים לבנות הוא הגרפיקה. מדובר במשחקים עתירי צבעים ומלאים בשמחה, שמשאירים תמיד טעם של עוד בכל הנוגע למצב הרוח החיובי שהם יוצרים בקרב המשחקות בהם. מי שמחפשת את המשחקים הללו, תוכל למצוא אותם באמצעות גלישה מאוד פשוטה במנועי החיפוש השונים.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה