שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2501
מאמרים: 7549
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> אינטרנט ומחשב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אינטרנט ומחשב
 

מדוע אקסל היא תכנת חובה בכל עסק


נסים אוחנה
 
 

תכנת האקסל פופולארית מאוד ושימושית כיום בכמה עשרות אלפי בתי עסק בישראל ומיליוני עסקים ברחבי העולם. אין זה משנה אם מדובר בעסק קטן, בעסק של אדם אחד או בחברה גדולה. לימוד אקסל הנו קריטי לבעל העסק מכיוון שישנם שימושים רבים בתוכנה שעושים את החיים של בעלי העסק לקלים, יעילים ונעימים יותר.

מדריך אקסל לעסקים:

אין מדריך אקסל אחד שיכול לעזור לעסק. ישנם כל כך הרבה סוגים של שימושים באקסל כדי לייעל את העבודה של בעלי העסקים, שבעל העסק צריך להיות ממוקד במה שהוא מחפש. לאחד שבעל העסק ממקד  את הצרכים שלו, הוא יוכל להשתמש במדריך אקסל פשוט כדי לבנות את המסמך שרצה. לדוגמה אם רצה לייצר קובץ לניהול התזרים החודשי בעסק, הוא יוכל למצוא קורס אקסל קטן או מדריך פשוט וחינמי שמלמד את הפונקציות השימושיות בקובץ כזה ולייצר לעצמו קובץ כזה במהירות.

קורס לימודי אקסל:

בדרך כלל ישנם כמה רמות של קורסים: קורס למתחילים, קורס למתקדמים וקורסים לVBA.

במסגרת קורס אקסל למתחילים אתם תלמדו את הנושאים הבסיסיים, את האפשרויות והפונקציות הפשוטות, כיצד לשנות שמות התאים, מעט פונקציות, איך להדפיס נכון קובץ אקסל ועוד...

בקורס אקסל למתקדמים אתם כבר תלמדו פקודות מאקרו וVBA, תלמדו נוסחאות מתקדמות יותר, כיצד לבצע רישומים, סינונים ולאמת נתונים. תלמדו כיצד לבנות טבלאות, תרשימים ודיאגרמות, איך לנעול או המסמך או חלק ממנו ועוד...

קורס אופיס לעסקים:

כשם שחשוב מאוד ללמוד אקסל, חשוב מאוד לבצע כבר קורס אופיס מלא לפחות על תוכנות הוורד, הפוואר פוינט והאאוט לוק. תוכנות אלה גם הן כל אחת בדרכה שלה יכולה לתרום לתפעול ותפקוד העסק ועובדיו וכן ליעילות מקום העבודה.

נסכם ונאמראם אתם יכולים לפנות לעצמכם חצי שעה ביום ללימודים, השקיעו את החודש הקרוב בלימוד אקסל. צפו בכמה שיעורים חינמיים, קראו מדריך אקסל או צפו בקורס אקסל באינטרנט. בעזרת הכלים שתלמדו בתוכנה זו תוכלו לייעל את העבודה שלכם ותיווכחו לדעת שהזמן שהשקעתם ללימוד האקסל היה שווה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה