שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> אינטרנט ומחשב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אינטרנט ומחשב
 

מדוע העסק שלי צריך אתר אינטרנט


אקסטרה קידום אתרים http://www.seo-extra.co.il/

אקסטרה קידום אתרים

 
 

האינטרנט מחבר אנשים למידע, מכאן הכוח של האינטרנט. היום אנשים הם בעלי הכוח,להם יש את המידע ,כל מה שצריך זה לחיצה קטנה על העכבר ומיד מתגלה לך עולם  ומלואו אין ספור אפשרויות ותכנים שלא הכרת קודם לכן, למשל אם אתה עובד בחברה מסוימת המנהלת משא ומת ן עם חברה אחרת ,אתה יכול ללמוד מאתר האינטרנט של החברה המתחרה מה היא מציעה וכך להיות ביתרון . כיום כולם מחוברים לאינטרנט ,ילדים נשים ,גברים ,סטודנטית המחפשת חומר ללימודים או איש עסקים המחפש חנות מחשבים כיום כבר כולם נמצאים שם .

 מחקרים מראים כי אחוז גבוהה מהישראלים משתמשים באינטרנט במטרה לחפש מידע לגבי מוצרים שהם רוצים לקנות ושירותים מהם ירצו להנות , בים אם הם מתכוונים לקנות את המוצרים באינטרנט או בחנות הם נכנסים לאתר האינטרנט ובודקים. היום  לכולם זה כבר ברור האינטרנט מספק הזדמנות גדולה ומשמעותית לעסקים באמצעות האינטרנט אפשר להגיע ללקוחות חדשים ולתקשר עם לקוחות קיימים, כי הרי זה ברור שהלקוחות נמצאים גם הם באינטרנט ,לכן אין ספק שהדרך הטובה ביותר להגיע ללקוחות היא להצטרף אליהם שם לאינטרנט כיום חברות גדולות מבינות את הצורך להקים אתר אינטרנט ,בדיוק בשביל זה קיים השירות של חברת הקמת אתרים חברה להקמת אתרים היא חברה שנועדה לזהות במיוחד עבור חברות את הצרכים של העסק שלהם. לחברה גדולה ומוכרת כדאי וחשוב להקים אתר , כאשר חברה בוחרת להקים אתר ומשתמשת בשירותים של חברה של הקמת אתרים אותה חברה צריכה לומר לחברת הרמת האתרים בדיוק מהם הדברים שצריכים להופיע באתר.למשל: חברה מתחום המזון יכולה להגדיר שבאתר שלה יורידו מתכונים , זה צעד חכם ונכון מבחינה שיווקית , אנשים יכנסו לאתר החברה יחפשו את המתכון המבוקש ותוך כמה דקות המתכון יופיע אצלם במחשב קל ,פשוט ונוח, כך למעשה מעורבות הגולשים באתר תגבר ומתוגה חברה יהיה גבוהה יותר. בנוסף אותה חברה יכולה ללמוד על מתכונים שהגולשים התעניינו בהם וכך לעדכן את המוצרים לפי התעניינות השוק ולהגיע לקוחות חדשים , כל זאת על ידי הקמת אתר.

דוגמא נוספת ליתרון של הקמת אתר שירות הניתן על ידי חברה להקמת אתרים , חברה מתחום הפיננסים יכולה להשיג לידים רבים באתר שיהפכו עד מהרה להכנסות ממשיות לאחר שיקבעו פגישות עם האנשים שהשאירו את פרטיהם באתר.  כל מה שצריך לעשות זה להשתמש בשירותיה של חברה של הקמת אתרים כך העסק שלכם יראה אחרת.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה