שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2570
מאמרים: 7613
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> אינטרנט ומחשב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אינטרנט ומחשב
 

מה זה קידום ממומן ולמה אני צריך את זה


ירון יוגב
 
 

 

הרבה אנשים שרוצים לקדם את אתר האינטרנט שלהם חושבים כי האופציה של קידום ממומן היא מיותרת. העובדה כי ניתן לפעול באופן עצמאי על מנת לקדם אתר אינטרנט בדרכים שונות גורמת לנו לחשוב כי האופציה של פרסום ממומן של האתר שלנו היא מיותרת או לא משתלמת. עם זאת ישנם מספר יתרונות מאוד בולטים לאפשרות של קידום האתר תמורת תשלום שכדאי להביא בחשבון כאשר מחליטים על אסטרטגיה לקידום האתר.

 

מהירות התוצאות

 

אחד היתרונות המובהקים של קידום ממומן הוא היכולת לקבל תוצאות באופן מיידי. קידום אתרים שאינו ממומן אלא מבוסס על שיפור ההתאמה של האתר למנועי החיפוש והפצת האתר ברשת יכול לקחת חודשים רבים לפני שהוא יתחיל לשאת פרי. לעומת זאת, פרסום ממומן של אתר אינטרנט מופיע במקומות מובחרים ברשת באופן מיידי ומבטיח שיפור בן רגע של נפח הגלישה אל האתר. לאופציה זו יש כמובן יתרונות רבים, בייחוד במקרים של כניסה אל השוק או תקופות מיוחדות.

 

זמן וטרחה

 

קידום אתרים באופן עצמאי הוא משהו שיכול לתבוע זמן ומאמצים עצומים, בייחוד בתחומים בהם ישנה תחרות רבה בין אתרים. קידום ממומן של האתר שלנו כרוך בטרחה מאוד מועטה מצידנו שמביאה לתוצאות משמעותיות. שיקול הזמן והטרחה יכול להיות שיקול חשוב ביותר לטובת פרסום ממומן של אתרי אינטרנט מכיוון שבטווח הארוך הוא דווקא יכול לחסוך לנו כסף. פינוי הזמן לטובת משימות אחרות כמו פיתוח האתר יכול לעזור לנו לשפר בטווח הארוך את הביצועים שלנו ובעצם להרוויח יותר.

 

מיקוד

 

אחד היתרונות הבולטים הנוספים של קידום ממומן הוא היכולת להתאים את קמפיין הקידום שלנו ליעד ספציפי מאוד. כך למשל, פרסום ממומן באתרי אינטרנט שיכולים למשוך את קהל היעד שלנו יכול להפנות את הקהל הזה אל האתר שלנו. פרסום על פי מילות מפתח במנועי חיפוש יכול להבטיח כי מי שנחשף אל הפרסומות של האתר שלנו הוא אדם שמתעניין בנושא שבו עוסק האתר או בשירות שאותו הוא מציע. בדרך זו ניתן לא רק להגדיל אלא גם להתאים מבחינת פרופיל את קהל הגולשים שלנו. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה