שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> אינטרנט ומחשב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אינטרנט ומחשב
 

מונחים שיש להכיר בעולם המיחשוב העסקי


JackieCohe
 
 

בעולם המחשוב המודרני קיימים מגוון מושגים והגדרות שהכרחי להכיר. בעלי עסקים רבים נתקלים במושגים מעולם המחשבים שאינם שמעו מעולם, לא מבינים ולא יודעים כיצד להתמודד עם כל המידע החדש. בטקסט זה בחרנו לפרט אודות מספר מושגים מרכזיים בעולם המחשוב העסקי – באופן קריא וברור, כך שבעל עסק יכול להיכנס, לקרוא ולהבין מהם הסעיפים שהוא משלם עליהם. קריאה מהנה!

מהו מחשוב ענן?
פירוש המונח מחשוב ענן הוא למעשה קבלת משאבי מחשב ממקור חיצוני – כלומר המשאבים השונים בהם יש צורך לא נמצאים פיזית בעסק, אלא ממוקמים במקום חיצוני כלשהו. באופן זה, ניתן לקבל שטח אחסון, יכולת עיבוד, יחידות מחשוב ועוד – לפי דרישה ספציפית (כלומר, לפי הצורך הנקודתי, ולא לפי הפוטנציאל), בעלות נמוכה משמעותית מהחזקת אותם משאבים בבעלות החברה ועוד. לרוב – משאבים אלו יהיו זמינים מכל מקום, עובדה התורמת לגמישות העסק ויכולת ההתפתחות שלו.

שרת VPS? מה זה?
כבעל עסק, ודאי שמעת על שרת VPS בשלב כזה או אחר, כמשהו הכרחי לעסק שלך. מה זה באמת?
מדובר בשרת שאינו ממוקם פיזית בתוך העסק, אבל הוא מתנהל כאילו הוא נמצא בסמיכות מכל בחינה. באמצעות התפתחות התקשורת לאינטרנט וקצב העברת הנתונים, הצליחו להביא את מצב התפתחות השרתים לנקודה בה בעל עסק יכול לחסוך עלויות ולשכור שרת VPS לפי צרכיו ודרישתו – מבלי לדאוג ללוגיסטיקה של האחזקה הפיזית בשרת שנמצא בעסק (על העלויות הנלוות). קל להמליץ על שרת VPS לעסק שזקוק לשרת אך מעוניין לחסוך בעלויות ולפתור מראש בעיות לוגיסטיות.

מהו אחסון אתרים?
ברור שכל עסק כיום זקוק לאתר אינטרנט. אחסון אתרים הוא התחום שבמסגרתו מטופל כל הנושא הלוגיסטי סביב אתר האינטרנט. כל אתר צריך לאחסן במקום כלשהו – הן מבחינת הנתונים, התוכן, התמונות והתהליכים השונים המתרחשים ברקע. ספק אחסון אתרים טוב יספק קצב גלישה מהיר, שירות לקוחות איכותי, תשתית המתאימה לאחסון האתר שברשותכם, שטח מספיק לכלל התכנים שאתר של העסק מציע וכולי. אחסון אתרים איכותי יכול להוות את ההבדל בין אתר מוצלח לאתר כושל – הן מסיבות טכניות והן מסיבות שירותיות.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה