שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> אינטרנט ומחשב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אינטרנט ומחשב
 

מיתוג עסקים באמצעות אתר אינטרנט


טל אור

Bloo הקמת אתרים באינטרנט – רוצים אתר תדמית, גלריית תמונות או מערכת ניהול תוכן מתקדמת? ב-Bloo פתרונות כוללים לעסק – אתרי אינטרנט , תכנים מאמרים וקידום. התקשרו 077-4602099 או צרו קשר באתר שלנו http://www.bloo.co.il
 

 
 

שיווק בעידן האינטרנט.

מהפכת האינטרנט הביאה עמה לשינויים בדפוסי חיים מסורתיים רבים. יחד איתם גם הגיעו מקצועות חדשים, כגון מתכנת או מהנדס תוכנה, אבל גם הוכנסו שינויים מהפכניים למקצועות מסורתיים, או לפחות הוספו להם היבטים חדשים ובלתי צפויים.אחד התחומים שעברו שינויים דרמטיים הינו השיווק.

בעוד ששיווק ממשיך להשתמש בשיטות חדשות ומסורתיות, כגון שיווק מבית לבית ובמקומות הציבוריים, הרי שהאינטרנט הוסיף לשיווק מימד חדש. שוב אין צורך לכתת רגליים מבית לבית, לצרוח  בקולי קולות בכיכר העיר, או להשקיע הון כסף בפרסומות ברדיו ובטלוויזיה. ניתן היום להשקיע בבניית  אתר תדמיתי, והלקוחות כבר יגיעו.

השיווק המודרני.

נשמע חלום? ממש לא. כל בעל עסק יכול לשבת בנחותה במשרדו, ולדון בניחותא במיזוג ועל כוס קפה עם נציג של חברת  בניית אתרים ולדון בדרך הטובה ביותר לפיתוח אתר תדמיתי לעסק שלו.

עיצוב אתרי אינטרנט  הנו מקצוע חדש שהתפתח בעקבות הצלחת השיווק דרך האינטרנט. אתר תדמיתי מוצלח יכול להיות ההבדל בין הצלחת עסק לכישלון...  לא מספיק להקים אתר כזה, אתר תדמיתי צריך לענות על קריטריונים של שיווק עיצוב ותוכן.

1.       שיווק העסק מתחיל מבדיקת המאפיינים שלו והתאמתם למנועי החיפוש המקובלים. וזאת צריך לדעת: מנועי החיפוש עובדים על פי מילות מפתח שבהתאם להם הם מדרגים את האתר וקובעים איזה אתר יופיע ראשון ואיזה אחרון. מיקום גבוה מבטיח כניסה רבה יותר לאתר.

פילוח נכון של אוכלוסיית היעד ובחירת מילות המפתח מווה התחלה של שיווק מוצלח. אחרת איש לא ידע על קיום האתר.

דרך נוספת לקדם את העסק הנה תמורת תשלום, לפיה מנוע החיפוש מקבל כסף עבור כל כניסה לאתר.

2.       עיצוב אתרי אינטרנט.  עיצוב האתר צריך להיות מותאם לדרישת הלקוחות ולטעמם. אתר תדמיתי של מוסיקת טכנו למשל לא יהיה מעוצב באותה צורה כמו אתר של בית מלון, ואתר של בית מלון מפואר לא יהיה מעוצב כמו אתר של אתר קמפינג. ולא רק מבחינת התוכן, אלא גם מבחינת בחירת הצבעים, גודל האות העיצוב הכולל –הכל צריך להיות מותאם ללקוח האפשרי.

3.       אולם מעבר לכול עומד התוכן.  התוכן הוא זה שמביא את הקורא של אתר תדמיתי להחליט באם ברצונו להמשיך ולקרוא באתר, ובהמשך לגשת בעצמו לעסק.

שילוב מוצלח של שיווק, עיצוב ותוכן הוא המפתח החיוני להצלחת שיווק באינטרנט. על שילוב כזה עומדת ונופלת חברת בניית אתרים.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה