שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> אינטרנט ומחשב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אינטרנט ומחשב
 

מסחר אלקטרוני


קרן כהן

 

קרן כהן - מתאמת פרויקטים ב Guru4rent - בית תוכנה בעל ניסיון רב באפיון ופיתוח מערכות אינטרנטיות מורכבות. מתמחה בעיקר בפיתוח אתרים יעודים, בניית אתרים בהתאמה אישית, קהילותWEB 2.0 , פורטלים ועיצוב ממשקי GUI.

 
 

 

מסחר באמצעות רשת האינטרנט נושא יתרונות רבים. רשת האינטרנט מגשרת על פערים גיאוגרפים פערים אינפורמטיביים בצורה מהירה וזמינה , ולכן המסחר המסורתי כפי שאנחנו מכירים אותו הולך ומשתנה במהירות. מסחר אלקטרוני הולך ונטמע לתוך מבני המסחר הקיימים ומשנה אותם מקצה לקצה. כיוון שבאמצעות מסחר אלקטרוני ניתן להתגבר על פערים רבים ולדלג מעל משוכות בירוקרטיות רבות, מתפתח ענף זה בצורה מהירה.

ניתן להשיג מידע בצורה מהירה ומקיפה על כל מוצר לכן מסחר אלקטרוני  מהווה בעצם גשר ישער בין צרכנים לסוחרים מכל קצוות העולם. אם בעבר יבוא מוצרים מארצות זרות היה נחלתם הבלעדית של יבואנים בעלי זיכיונות והיתרים מיוחדים, הרי היום יכול כל אחד לייבא מגוון רחב מאוד של מוצרים מהפינות הנידחות ביותר בעולם בלחיצת כפתור.

זמינות לכל לקוח

מסחר אלקטרוני מאפשר גם לכל מי שמעוניין בכך להפוך ליצואן מצטיין בעצמו. אם בעבר יצוא סחורות ומוצרים לארצות זרות היה עניין סבוך רווי בבירוקרטיה מכבידה, הרי היום יכול על אחד להתפרנס מייצוא מוצרים לחו"ל בצורה קלה ומהירה. כל מה שצרים זה אתר מסחרי ומוצר נמכר, והשוק העולמי פתוח בפניכם בצורה מלאה.

על מנת לבנות אתר מסחר אלקטרוני מומלץ מאוד להתייעץ עם אנשי מקצוע המתמחים בפיתוח אתרימסחר אלקטרוני ובהתאם להמלצתם לגבש אסטרטגיה אינטרנטית מסחרית. אתר מסחר אלקטרוני יכול להוות מקור הכנסה רווחי ביותר, אך כמו כל עסק גם במקרה כזה נדרשת השקעה וסבלנות.

למצוא בעל מקצוע איכותי

על מנת לבנות אתר מסחר אלקטרוני נדרשת מומחיות רבה לכן מומלץ לערוך מחקר מקיף לפני שאתם שוכרים את שירותיו של איש מקצוע. גם אם אתם בעלי רקע בתכנות, רצוי להתייעץ עם אנשי מקצוע אשר מתמחים בבניית אתרי מסחר אלקטרוני. מומלץ לערוך השוואת מחירים מקיפה בין בעלי המקצוע וקבל מספר גדול של הצעות מחיר.

לאחר שתקבלו מחירים התואמים את המסגרת התקציבית שלכם, תצטרכו לבחור את איש המקצוע המתאים לכם ביותר.בונה אתרי מסחר אלקטרוני בעל ידע והתמחות באתרי מסחר יוכל לסייע לכם להציב את האתר שלכם במקום גבוהה על ידי התאמתו למנועי החיפוש.

מסחר אלקטרוני

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה