שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2545
מאמרים: 7590
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> אינטרנט ומחשב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אינטרנט ומחשב
 

סופר מריו המקורי להורדה


טל ביטון
 
 

העידן בו אנו חיים כיום מאופיין ברמה טכנולוגית גבוהה במיוחד, אשר מאפיינת ומותירה את אותותיה בכל היבט, בעיקר בכל הקשור לעולם הפנאי. בעבר, משחקי מחשב היו אטרקציה של ממש, והיו מנת חלקם רק של אלו שיכלו להרשות לעצמם לרכוש קונסולות משחק מיושנות כגון מגאסון או נינטנדו. לעומת זאת, כיום ניתן לשחק במשחקים קלאסיים גם במחשב הביתי בקלות, כמו למשל סופר מריו המקורי להורדה, ובמשחקים אחרים שנחשבו לקלאסיים אז והיום.

סופר מריו המקורי מבטא את המגמה לחזרה למשחקים הקלאסיים של שנות השמונים, כגון פאקמן, סוניק, דיגר וצוללות. המגמה הזאת מתבססת על כך שמשחקים אלו היו תמימים יחסית למשחקים האלימים של היום. בנוסף, הרלוונטיות של משחקים אלו, כגון סופר מריו המקורי עולה, כיוון שמי שגדל עליהם מעוניין לחזור ולשחק בהם גם כיום, או להעניק לילדיו את האפשרות להתנסות בהם.

מגוון רחב של משחקים

מאפיין נוסף של משחקי המחשב המודרניים, דוגמת סופר מריו המקורי להורדה, הוא הקלות שבה ניתן לחפש אחריהם ולהוריד אותם. בעבר, המונח "הורדה" כלל לא היה קיים, כיוון שרוב המשחקים היו חלק מקונסולות משחק והשימוש במחשבים הביתיים לא היה כה מפותח. כיום, כמעט אין מי שלא מתנסה בהורדה של מוזיקה או של משחקי מחשב בחינם או במחירים נוחים במיוחד ברשת. ניתן להוריד משחקים קלאסיים כמו סופר מריו או משחקים מודרניים יותר, כגון אנגרי בירדס ודומיהם.

אתרי אינטרנט רבים מציעים כיום משחקי סופר מריו להורדה, כמו גם פרשנויות מודרניות יותר של המשחק האהוב, כגון "מריו באבלס", "מריו האופנוען", "מריו לנצח", "סופר מריו מרוצים", "טטריס מריו", "סודותיו של מריו", "מלחמת סופר מריו", ועוד. כל אתר מציע מגוון רחב של משחקים, המתחדשים לעתים קרובות ומספקים עוד ועוד עניין לשחקנים המכורים. במקום רק משחק אחד סטנדרטי, ישנן אין סוף אפשרויות, שלעולם לא נגמרות.

משחקים און-ליין

חובבי משחק סופר מריו, אשר מבינים בטכנולוגיה ומנוסים בהתמצאות באינטרנט, יודעים כיצד לחפש אחר אתרי ההורדות הטובים ביותר ברשת, שמציעים את המשחקים בעלי הרזולוציה הגבוהה ביותר, שיורדים מהר במיוחד ואינם פוגעים במחשב הביתי. התחרות בין האתרים השונים מביאה לכך שהגולשים מרוויחים במיוחד. העובדה כי ההורדה לרוב בחינם בהחלט תורמת לשימוש ולהנאה מהמשחקים, דוגמת סופר מריו הקלאסי להורדה.

סופר מריו להורדה מבטא את המגוון העצום של משחקים ברשת המתאימים לכל סגנון, גיל וטעם. בנוסף, ישנם משחקים שניתן לשחק בהם און-ליין, מה שמאפשר לכתוב הערות במהלך המשחק, להתייעץ אחד עם השני בנוגע למעברי השלבים או להתחרות אחד בשני. זהו מאפיין נוסף של סגנון המשחקים המקובל היום ושל תרבות הפנאי, אשר שמה דגש גדול על אינטראקטיביות – מה שלא ניתן היה לבצע בעבר.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 3 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה