שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2545
מאמרים: 7590
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> אינטרנט ומחשב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אינטרנט ומחשב
 

סרטים בטכנולוגיית תלת מימד


avi abu
 
 

תחום הסרטים באיכות תלת מימד (D3) זה לא משהו חדש לנו, כבר שנים רבות שחובבי הקולנוע צופים בסרטי תלת מימד, כולנו זוכרים היטב את שובר הקופות "אווטאר". כל בתי הקולנוע החדשים שנבנים ברחבי העולם נבנים במיוחד בצורה כזו שתאפשר צפייה אופטימאלית בסרטים בטכנולוגיית תלת מימד. אך חוץ מסרטים שוברי קופות ישנם עוד סרטים שבהם הביקוש לתלת מימד הולך וגובר, התחום הזה הוא כמובן סרטי סקס. לא רבים יודעים אבל סרטי סקס פופולאריים לא פחות מהסרטים ה"רגילים". בכל שנה יוצאים לאור אלפי סרטי פורנו ברחבי העולם, רובם כמובן בארה"ב שהיא מעצמת הפורנו העולמית.

עד לפני כמה שנים לא היו כלל סרטי פורנו שצולמו בטכנולוגיית התלת מימד וזאת משני סיבות. אחת: לא היו מספיק מומחים בתחום ורובם עסקו בהפקות יוקרתיות בהוליווד. והסיבה השניה: היזמים לא היו בטוחים שזה מה שהצופים רוצים, פחדו לקחת סיכון שמא ההשקעה לא תשתלם. אבל למרות כל החששות והקשיים כמה מפיקי פורנו העזו וניסו להפיק לראשונה סרטי סקס בטכנולוגיית תלת מימד. כמובן שהשקיעו בהפקות הללו יותר כסף מבעבר והביאו יותר מקצוענים. למרבה הפתעתם של רבים הסרטים הללו זכו לחשיפה רבה ולסקרנות רבה אצל חובבי הפורנו.

מאז עברו כמה שנים והופקו כמה עשרות ואולי כמה מאות סרטים בטכנולוגיית תלת מימד לעומת אלפי סרטי פורנו בטכנולוגיה רגילה. אבל משנה לשנה מספר הסרטים בתלת מימד הלך וגדל ורבים חושבים שתוך עשור חצי מהסרטים יופקו בטכנולוגיה זו. אבל סרט סקס ישראלי בתלת מימד עדיין לא הופק לכן לצערם של החובבים עדיין לא ניתן לראות סקס במצלמה בתלת מימד.

יש גם כמובן חסרונות לטכנולוגיית, החסרון העיקרי הוא כאב הראש הנודע שנוצר מצפייה בסרטי תלת מימד. וגם מה שצופים רבים טוענים שהאיכות בתלת מימד בטלוויזיה הביתית היא לא כמו בקולנוע וכמובן שרוב חובבי הפורנו לא הולכים לצפות בפורנו בקולנוע אלא צופים בביתם בטלוויזיה או במחשב, אבל כמו לכל בעיה שנוצרת בתחום יש מומחים שעובדים על זה ומוצאים פתרונות די במהרה.

מה שנותר עכשיו ומה שחובבי הפרונו והגולשים הנלהבים באינטרנט מבקשים הוא להטמיע את הטכנולוגיה הזו באתרי מצלמות סקס על מנת שיוכלו לצפות בבחורות בשידור חי וירגישו שהבנות נמצאות ממש מולם. אבל לדברי המומחים טכנולוגיית תלת המימד עדיין לא מאפשרת להשתמש בה באתרים כאלה. אולם מי יודע, גם לפני כמה שנים הצופים והגולשים לא האמינו שיוכלו לצפות בפורנו בתלת מימד. לכן כולם אופטימיים ומאמינים שתוך כמה שנים יוכלו לצ'וטט עם בנות סקסיות באינטרנט דרך המצלמה ולהרגיש אותם ממש מקרוב.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה