שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> אינטרנט ומחשב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אינטרנט ומחשב
 

על גוגל וחברת הובלות קטנה


ola tasa

מחלון אחד הביטו שניים אחד ראה בוץ והשני-שמיים.

 
 

אם שאלו אתכם מדוע למען ה' צריכה חברת הובלות שכל מה שהיא עושה זה להוביל, להיכנס למקומות כמו גוגל אדוורדס, ועד היום לא ידעתם לענות, אז הנה אני יראה לכם, איך בעזרת מיקוד המילים של גוגל יכולה חברת הובלות מקסימה, ולא כל כך מוכרת,להצליח. ולקינוח- למה לא כדאי לה להשתמש בקידום אתרים?

נתחיל מהתחלה, בעידן היפה של היום, אי אפשר לעבוד רק במשהו אחד, אם אתה חברת הלבשה אתה  צריך גם שיהיו לך גם נעליים ואם יש לך נעליים כדאי שיהיו גם תיקים, אז אם אתה חברת הובלות בצפון, מומלץ לך מאוד, לחרוש על כל הצפון שזה אומר לעשות הובלות בחיפה, והובלות בקריות, וכו' לעומת זאת, לא הייתי ממליצה לך לעשות הובלות במרכז, משום שהתפרסות על שטח גדול מידי, יגרום לך לבזבז זמן מיותר על לעבור ממקום למקום, בנוסף, יהיה עליך להכיר הן את הצפון היטב והן את המרכז, מה שלא בטוח שיהיה לך קל כל כך, אז הובלות בקריות, הובלות עכו, זה בסדר.. כל עוד אנחנו נישארים בצפון.

אז קחו לדוגמא את אותו הבעלים של חברת הובלות שהמלצתי לו איפה כדאי לו להתדם, הבנאדם, מחברת הובלות עלומת שם, הפך את עצמו לסוג של מותג, ומסתם חברה הוא כבר הובלות בצפון, אוקי, טוב ויפה, עכשיו איך מגיעיםלתושבי הצפון? איך מגיעים למצב בו כל תושבי הצפון מכירים אותך מבלי לבזבז זמן וכסף על תושביה הנוספים של מדינתינו הקטנטונת?

על ידי שימוש באדוורדס, מה שניקרא בלשון המקדמים, קידום לוקלי, על פי מיקום. כאשר אנו מקדמים חברת הובלות על מילה כמו הובלות בצפון, אנו לוקחים בחשבון כי מי שגר בדרום מן הסתם לא יקיש את המילים האלו, אבל לנו זה לא משנה. כי אנו לא זקוקים לאותו אחד שגר בדרום. במעבר דירה קיצוני כמו מן הדרום לצפון יבחר אותו לקוח, איך הוא מעדיף את המעבר על ידי חברה המתמחה בצפון או הפוך, מה שבטוח זה, שפרנסה היא משמים, "השלך על ה' יהבך- והוא יכלכלך". בדוק.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה