שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> אינטרנט ומחשב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אינטרנט ומחשב
 

פרסום ביוטיוב – תיבת תהודה גדולה ועשירה


אבי ביטון
 
 

 

אחד היתרונות של יוטיוב כפלטפורמה שיווקית היא בהיותה תבנית מתאימה לכל סוג ולכל גודל של עסק. הנגישות והזמינות הבלתי מוגבלות שלו הופכות אותו לחלון ראווה ענקי, אשר בכל רגע נתון ניתן לצפות בו. אפשר להיחשף אליו כבר בעת החיפוש בגוגל, מאחר שכאשר עורכים חיפוש אחרי ערך מסוים על פי מלות חיפוש, עם התוצאות המוצגות נמנים גם סרטונים מיוטיוב אף שהם מוצגים כתמונה סטטית. לבד מחשיפה ייעודית לסרטון מסוים בדרך כלל מוצג גם קישור לסרטוני וידאו בנושא קרוב וקשור.

קידום ממומן  בהשקעה נמוכה, מדידה, מאפשר ליהנות מתשואה נדיבה, הודות לחשיפה העצומה. ככל שהולך ורב מספר הגולשים הנחשפים אל המסר הפרסומי-שיוויקי שלכם באמצעות פרסום ביוטיוב כך גובר הסיכוי שחלק מהם יגלו עניין ממשי בהיצע שלכם ועם הזמן ייהפכו ללקוחותיהם.

קידום ממומן – זה הזמן

קידום ממומן הוא האופן שבו עובד פרסום ביוטיוב. גם אם אי לכם סרטון ואתם מסתפקים בבאנר, עדיין עצם נוכחותם ביוטיוב מהווה ערובה לחשיפה גדולה שלכם. עם זאת חשוב לציין: לסרטון וידאו יש ערך מוסף כמו שיש לאתרי פלאש. התנועה, הקול, הצבע, הדינאמיות יוצרים אצל הגולש עניין. הוא חש כמי שצופה במצג, במופע. הוא חווה חוויה. הוא צופה פעיל. הסרטון מעורר בו ציפייה ותגובה. המטרה שלכם היא שכל אלה יניעו אותו לפעולה. בפרסום ביוטיוב אין שום סיכון בעוד הסיכויים בו רבים.

תרומתו של פרסום ביוטיוב למיתוג אישי

מומחים יגידו לכם כי אם תמונה שווה 1000 מלים – סרטון וידאו שווה 100.000 . תרומתו של הווידאו למיתוג אישי חשוב מאין כמוהו. שימוש נכון ומושכל בכלי זה מחייב אתכם להעביר מסר מהודק וברור מול המצלמה. מתברר כי יוטיוב הוא האתר החמישי (בישראל) במספר הצפיות של גולשים במקומות העבודה ושאחד מכל שלושה סרטונים שעולים בו מצולמים או נערכים על ידי גולשים, רבים מהם מבקשים לפרסם מוצר או שירות.

האם נדרשים נתונים נוספים על מנת לאשש את הקביעה לפיה יוטיוב הוא ערוץ שיווקי אפקטיבי? אם אתם רוצים למכור משהו אתם צריכים ליצור אצל הגולשים הצופים בכם תחושה של אמינות, יושר, מקצועיות. המיתוג האישי שלכם, שניתן ומומלץ ליצור אותו באמצעות סרטון וידאו, עשוי להיות חשוב מאין כמוהו להצלחתכם. יוטיוב הוא אופק פתוח, מרחב אין סופי להתקדם, להתפתח ולהצליח.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה