שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> אינטרנט ומחשב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אינטרנט ומחשב
 

קודים לgta


רפאל סבן
 
 

 

קודים ל-GTA

 

מי מאיתנו לא מכיר כיום את משחק הפשע הגדול והפופולרי ביותר בעולם משחקי המחשב - GTA. המשחק שהחל בתור GTA I והתקדם עם הזמן עד ל-GTA San Andreas ול-GTA V רק ממשיך לגדול ולגדול. ובכן, מה עושה אותו כה מיוחד ושונה ממשחקי מחשב אחרים? מצד אחד, הגרפיקה המצוינת, שנחשבת למתקדמת מאוד, של המשחק. מצד שני, הרעיון והסיפור שעומד מאחורי המשחק, אך דבר אחד שכמעט נשכח - אפשרויות הקודים במשחק.

 

״קודים״ (בשפת עם ״צ׳יטים״) הם למעשה צירוף מקשים, אשר מאפשר לך לשחק במשחק באופן קל יותר - קיימים קודים לביטול המשטרה, להוספת נשקים, להוספת תחמושת אין-סופית, להורדת דרגת הפשע, לגרום למכוניות לעוף, ליצירת מטוסים וכלי-רכב שונים, לגרום לאנשים ללכת מכות ועוד שלל קודים מפתיעים ומיוחדים. כמה שהקודים הללו נשמעים לא חוקיים, הם למעשה תוכנתו על-ידי יוצרי ומקימי המשחק מלכתחילה. אין ספק שזה נשמע מופרך מאוד, אך כך רצתה Rockstar Games.

 

בימים אלו, משתמשים ושחקנים רבים, אשר משחקים במשחק GTA כבר זמן רב, מודעים לנושא הקודים השונים, אך לא כולם משתמשים בהם - רוב המשתמשים מעדיפים לעבור את המשימות באמצעות עצמם ולא באמצעות קודים שמקלים עליהם לשחק, אנשים המעדיפים אתגרים. מצד שני, קיימים שחקנים ומשתמשים רבים בעולם המשתמשים בקודים על-מנת לעזור לעצמם לעבור שלבים, לסיים משימות ועוד. את ההעדפה למשחק עם קודים ולמשחק ללא קודים אתם, המשתמשים, תחליטו - שחקו איך שנראה לכם לנכון, אין כל רע במשחק עם קודים או במשחק ללא שימוש קודים.

 

לסיום, קודים ל-GTA הם דבר מיוחד במינו - רוב המשתמשים ה-״גיימרים״ מעדיפים שלא להשתמש בהם, על-מנת לאתגר את עצמם במשחק, ובכך ליצור חוויית משחק מהנה יותר בשבילם. מצד שני, משתמשים רבים אחרים מעדיפים לשחק הקודים ל-GTA, וזאת כדי לעזור לעצמם לעבור את השלבים מהר יותר. הקודים הם לא דבר רע כלל וכלל, וכל שחקן ישחק איך שנראה לו לנכון. על-מנת למצוא את הקודים הטובים ביותר, אנו מזמינים אתכם להיכנס לאתר חדשות הטכנולוגיה הגדול שלנו ולהיכנס לעולם שלם של קודים ל-GTA!

 

בברכה,

צוות Techno-Israel- חדשות טכנולוגיה


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה