שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2570
מאמרים: 7613
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> אינטרנט ומחשב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אינטרנט ומחשב
 

קונטר סטרייק - גרסאות


יקיר
 
 

 

מהו המשחק קונטר סטרייק ?

קונטר סטרייק זה משחק יריות מוכר שהתחיל בשנת 1999 ב-12 ליוני , המשחק התפתח על ידי החברה Valve Software , המשחק היה ניתן ב-Vivendi Universal (מחשב)Microsoft Game Studios (אקס בוקס) בפלטפורמה של Windows 98/XP , המשחק שקל 12MB (עבור גרסת הסורס - 512MB)  . בהתחילת המשחק השחקנים מתחלקים לשני קבוצות , ראשונה - טרור (הרעים) ,הקבוצה השנייה - המלחמה נגד הטרור (הטובים) , המטרה של המשחק שאותו שחקן שנמצא בקובצה מסוימת שאותה קבוצה תנצח  , אם אתם בקבוצה של הטרור המטרה שלכם זה להטמין פצצה בשטח של האויב או להביס את כל השחקים בקבוצה הנגדית , המטרה של הקבוצה השנייה (המלחמה נגד הטרור) , המטרה שלהם להביא את כל הרעים , ובמקרה שהוטמנה פצצה אז מטרתם לנטרל אותה . המשחק הוא משחק רשת שאתם נכנסים למאגר של סרברים ובוחרים באיזה שרת לשחק , השרתים מתחלקים לפי סוגים של מדינות .

גרסאות:

Counter-Strike: Condition-Zero - המשחק יצא בשנת 2003 במטרה לשפר את המשחק הראשון שיצא בשנת 1999 , במשחק יש שינוי במודלים ובטקסטורות , אחד השיפורים שניתן לשחק לבד במשחק נגד היריב שלא היה אפשרי במשחק הראשון , ובנוסף יש אפשרות לבינה מלכותית , במקום לשחק בסרברים עם אנשים אמיתים , נוצר אפשרות לשחק נגד המחשב עצמו .

Counter-Strike: Source - משחק זה פורסם בשנת 2004 , זה הייתה הגרסה השלישית למשחק שבאה עם מנוע חדש שנוצר על ידי החברה Valve במקור למשחק Half Life 2 , במשחק יש שיפורים חדשים מאוד בגרפיקה ובמראה , נוסף מנוע חדש של Havok ותוקנו באגים שהיו בגרסאות הקודמות של המשחק .

Counter-Strike 2D - הגרסה הזאת קיבלה פופולריות רבה והשיפור שהיה בה זה הגרפיקה של הדו מימד (2D)

Counter-Strike Online - המשחק מתבסס על הגרסה של Counter-Strike: Source שמציגה סרברים קבועים , הגרסה פותחה על ידי החברה Nexon והתווסף לגרסה מודים חדשים .

Counter-Strike: Global Offensive - המשחק אמור לצאת ב-2012 , יהיה בו תיקונים של באגים , תוספים חדשים של מודים ונשק , ומפות חדשות .


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה