שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2500
מאמרים: 7541
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> אינטרנט ומחשב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אינטרנט ומחשב
 

קורס קידום אתרים – מתקדמים בתוצאות


אסף ברנר
 
 

אתר ללא גולשים

המיקום של האתר בתוצאות החיפוש משמעותי לחשיפת האתר לגולשים. מיקום גבוה תחת מילת חיפוש מבוקשת יוכל להעניק לבעל האתר תנועת גולשים טובה יותר. מחקרים שעוסקים בגלישה ברשת חושפים כי רוב הגולשים כלל אינם מבחינים באתרים שלא נמצאים בעמוד הראשון בתוצאות החיפוש.

תנועה ערה של גולשים אל האתר חיונית בעבור כל בעלי האתרים. אתרים יפים ומעוצבים שזוכים לדירוג נמוך במנועי החיפוש לא מנצלים את מלוא הפוטנציאל שטמון בהם. בעזרת כמה פעולות פשוטות של קידום אפשר יהיה לשפר את דירוג האתר ולקדם אותו לעמוד הראשון בתוצאות החיפוש.

לומדים את המקצוע

הסוד להצלחת תהליכי קידום אתרים טמון בהבנה כי מדובר במקצוע לכל דבר. מקדמי אתרים רוכשים את הכישורים המקצועיים לעסוק בתחום בבתי ספר מיוחדים. הם מרכיבים תכנית עבודה אישית ומקצועית בעבור כל אתר, ומקדישים שעות ארוכות להרכבת מערכת של אתרי קידום ותמיכה. קורס קידום אתרים מהווה את הצעד הראשון לקראת תחילת העבודה. בעלי אתרים שמבקשים לבצע בעצמם את עבודת הקידום, וכאלו שמעוניינים לפתח קריירה בתחום, יוכלו ללמוד את טכניקות העבודה בקורס.

תכנית הלימודים בקורס

קורס קידום אתרים הוא לא עוד קורס מחשבים, מדובר בקורס מיוחד שעוסק בתכנים מעולם המחשבים לצד תכנים מעולם השיווק. מקדמי אתרים מתבקשים להכיר את תחום השיווק, לנהל קמפיינים ולגלות שליטה מלאה בטכניקות קידום ממומן ופרסום ברשתות חברתיות. פרט לכך לומדים התלמידים בקורס כיצד להתאים את התוכן ובמבנה של האתר למנועי החיפוש, איך לנתח את התנהגות הגולשים באתר ושיטות קידום אתרים קלסיות וחדשניות.

מי צריך קורס קידום אתרים

עולם האינטרנט משתנה ומתעדכן ללא הרף. חברת גוגל מקפידה לעדכן בכל מספר חודשים את האלגוריתם של מנועי חיפוש. כל עדכון שכזה עלול לשנות בין לילה את מיקום האתר ולהחזיר את מקדמי האתרים כמה צעדים אחורה. כל אדם שמחזיק במספר אתרי אינטרנט יוכל להפיק תועלת מההשתתפות הקורס.

בשנים האחרונות אפשר לראות כניסה של מבוגרים בני הגיל השלישי אל עולם השיווק באינטרנט. הרשת פותחת בפניהם עולם עשיר ומרתק בתקופת הפנסיה ומציעה מקור פרנסה ותחביב מאתגר. מבוגרים שמבקשים לעשות את צעדיהם הראשונים בתחום, ולפתח מיומנויות מחשב בסיסיות, יוכלו למצוא קורס מחשבים למבוגרים בכל בית ספר למקצועות האינטרנט ובמתנ"סים השכונתיים.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה