שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> אינטרנט ומחשב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אינטרנט ומחשב
 

קידום אורגני נכון וחכם


ליאת מ

ליאת מנדלסון

 
 

אל תהיה מופתע ממה שאנו עומדים להגיד לך. כל אחד כולל כל אחד יכול לעשות קידום אורגני גם אם יש ברשותו אתר וגם אם אין ברשותו. גם אם הוא מודע לכך שהוא מבצע קידום שהינו אורגני ואפילו ללא ידיעתו. רוצה לדעת כיצד? מיד נסביר.

קידום אתרים אורגני

כפי שציינו קודם לכן – כל אחד יכול לבצע קידום אתרים אורגני. אדם אפילו יכול לבצע זאת ללא כל ידיעתו כאשר הוא רושם תגובה בפורום כלשהו ונותן קישור לאתר עליו הוא ממליץ, כתיבת מאמר באתר מאמרים וקישור לדף המתקשר אל הנושא עליו הוא רושם ודוגמאות נוספות.

הבעיה מתחילה כאשר אדם שאיננו באמת מבין בקידום אתרים אורגני כמו חברת קידום אתרים ורוצה לעשות זאת (באופן מודע לעומת הדוגמא שנתנו קודם לכן) ולא באמת יודע מהן ההשלכות שהוא עושה בעודו מבצע קידום מהסוג הנ"ל ומהי הכוונה?

בוא נצא מנקודת הנחה שלמקדם האתרים האורגני המעוניין לקדם את אתר העסק שלו לבדו, מחליט לעשות זאת על ידי בניית קישורים והחלפתם. ללא כל ידע בנושא, מעבר לעובדה שהוא עלול לעבוד קשה ולא לקבל על כך תמורה הבאה לידי ביטוי בקידומו של האתר, הוא עלול לבצע קידום שישפיע על קידום האתר באופן שלילי, כלומר, יגרום לאתר לקבל "עונש" ממנועי החיפוש השונים והאתר עלול ללכת אחורנית.

דוגמא נוספת היא כאשר אדם מחליט שהוא רוצה להשיג קישורים חיצוניים והוא עושה זאת על ידי אתרי מאמרים. עד לכאן, ברעיון הכללי, הכל בסדר אך הבעיה מתחילה כאשר בעל האתר (או כל אדם אחר שאין לו ניסיון ומבצע עבורו את הקידום) עושה זאת על בסיס יום יומי, הדבר עלול להצטייר בעיני מנוע החיפוש כקידום אתרים שחור, דבר אשר עלול להזיק באופן משמעותי לאתר ולפגוע בהליך קידום עסקים קטנים או גדולים.

מה לעשות?

ובכן, אם אין ברשותך את הידע הנדרש ואין ברשותך זמן לעשות זאת, מומלץ שתאפשר לבעלי מקצוע החיים ונושמים את התחום, לעשות זאת עבורך.
בלינק המצורף תוכל להתרשם מ- חברת קידום אתרים ברמה גבוהה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה