שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> אינטרנט ומחשב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אינטרנט ומחשב
 

קידום אתר חינם - מה חשוב לדעת


ליאת מ

ליאת מנדלסון

 
 

 

 

 

החלטת שאתה רוצה לקדם את אתרך חינם? נהדר וכל הכבוד על היוזמה אך האם אתה באמת יודע כיצד לקדם מבלי להיענש על ידי גוגל מסיבה כזו או אחרת?
מצאת חברה המציעה לך מחיר "כמעט בחינם"? יכול מאוד להיות שמציעים לך קידום מהיר, אך בו זמנית גם "קידום שחור". במאמר הבא נרחיב ונכנס לעובי הקורה בכל הנוגע לתחום של קידום אתרים, לכאורה, "בחינם".

קידום אתרים מהיר

ניתן למצוא חברות רבות או לחילופין בעלי מקצוע פרטיים המציעים לבעלי עסקים (קטנים וגדולים כאחד) מחירים נמוכים יתר על המידה בכל הנוגע לקידום אתרים. הבעיה מתחילה כאשר בעלי עסקים אלו לא מבינים לעומק את משמעות הדבר. לרוב מדובר על משוואה מאוד פשוטה – מחיר זול יתר על המידה והתחייבות לקידום מהיר באופן מוזר.

ככול הנראה, במידה ואכן מציעים לך את המצוין לעיל, מדובר על מחיר שאיננו משתלם למרות שהינו זול יתר על המידה וזה בשל העובדה שמוצע לכם קידום שחור. מהו קידום שחור? ובכן, מדובר על שיטות קידום שגוגל איננו רואה בעין יפה, שיטות המנוגדות לכללים אותם מציב גוגל (או כל מנוע חיפוש אחר) שאמנם שיטות אלו עובדות בטווח הקצר אך ברגע שגוגל עולה על התרמית, האתר מקבל את עונשו מגוגל, הולך אחורה במנוע החיפוש ומקבל "סימון" מגוגל. הדבר איננו משתלם כלל וכלל!

קידום חינם לבד

אם אתה רוצה לקדם את אתרך לבד הרי שזה מבורך אך חשוב להבין שקידום חינמי לחלוטין הנעשה לבד, יכול לקחת זמן רב עד אשר יניב תוצאות על אחת כמה וכמה כאשר מדובר על קידום אורגני (שהרי קידום ממומן – PPC, מציב את המודעות הממומנות במנוע החיפוש ברגע שהתשלום נעשה).
מומלץ, במידה ואכן אתה מבצע את הקידום לבד, לבצע זאת בצורה חכמה ולא לבצע, למשל, החלפות קישורים עם אתרים הנראים מפוקפקים או לחילופין במידה ואינך יודע כיצד לבצע בניית אתר/החלפת קישורים באופן נכון.
מומלץ להתמקד על דברים "בטוחים" כמו למשל: אתרי מאמרים, פורומים וכדומה.

 

בקישורים הנ"ל ניתן לקרוא ולהעמיק את הידע בתחומי :קידום אתרים שחור, דרושים קידום אתרים

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה