שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> אינטרנט ומחשב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אינטרנט ומחשב
 

קידום אתרים כדי להיות ראשון בתוצאות החיפוש


מעיין זלי

מעיין זלי

 
 

כאשר אתם בעלים של עסקים שונים ואתם רוצים כמה שיותר לקוחות יפנו אליכם בשביל לרכוש את המוצרים שלכם או לקבל ממכם שירות שאותו אתם מעניקים אתם צריכים לשם כך להופיע בגוגל בתוצאות הראשונות הרי היום ידוע אם אתה לא בגוגל אתה לא קיים הרי כל ילד או מבוגר יודע כי הוא יכול למצוא מידע רלוונטי בקלות ומהר בזכות רשת האינטרנט כאשר תחליט לבצע קידום אתרים או קידום אתרים בגוגל אשר מבצע זאת מומחה קידום אתרים שתיקחו את שירותיו יכול לבצע הבדל בין שמיים לארץ בעניין של מספר לקוחות שהם מגיעים לעסק שלכם כיוון שאם תופיעו בתוצאות החיפוש הראשונות של גוגל בזכותו של מומחה קידום אתרים יהיה לכם מספר רב של לקוחות לעומת מצב אשר בו לא תעשו קידום אתרים בגוגל ולכן תופיעו בתוצאות האחרונות ותיחשפו למעט מאוד אנשים.

מספר גדול של אתרים מתחרים על תשומת הלב של הגולש לכן הקרב הראשי להשגת תוצאות טובות הינו היכן תופיעו בתוצאות החיפוש של גוגל, קידום אתרים בגוגל או קידום אתרים כללי אשר אותו מבצע מומחה קידום אתרים יהיה טוב בתנאי שהעסק שלך יהיה בדפים הראשונים בתוצאות החיפוש. בעלי עסקים רבים לפעמים לא מבינים עד כמה חשוב לדאוג לבצע קידום אתרים בעזרת מומחה קידום אתרים לכן בתוצאות החיפוש אשר מקבלים הגולשים הם נמצאים במיקום גרוע ואולי אפילו בתוצאות האחרונות לכן הם מפסידים מספר גדול מאוד של לקוחות אשר הם לא מגיעים לאתר כתוצאה מכך הם  לא רואים אילו מוצרים ושירותים מוצעים להם.

יש הרבה מאוד אתרים נשאלת השאלה כיצד גוגל קובע את סדר הופעתן של תוצאות החיפוש גוגל עושה זאת על פי קריטריונים שונים וכך נקבע איזה אתר יופיע ובאיזה מקום: מאמרים שונים באתר, כתבות, עדכונו של האתר, קישורים נכנסים ויוצאים, מקור רלוונטי ועוד.

ניתן לראות כי אפשר להעלות את ההכנסות של העסק באופן משמעותי וניכר בזכות עשיית קידום אתרים בגוגל אשר אותו מבצע מומחה קידום אתרים.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה