שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2501
מאמרים: 7549
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> אינטרנט ומחשב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אינטרנט ומחשב
 

קידום בגוגל


kinneret o

 

 
 
 

 

קידום אתרים בכלל, וקידום בגוגל בפרט הוא אחד הכלים היעילים להגדלת פופולריות של אתרים ברשת. במאמר מובא מידע אודות השיטות העיקריות של קידום אתרים בגוגל.

קידום בגוגל: הערוצים העיקריים

גוגל הוא אחד ממנועי חיפוש רבים הקיימים כיום באינטרנט, אך עבור מיליוני גולשים "חיפוש בגוגל" ו"חיפוש באינטרנט" הם מושגים נרדפים. נכון להיום מדובר במנוע החיפוש הפופולרי ביותר ברשת, ולכן בעלי אתרים משקיעים משאבים רבים דווקא בקידום בגוגל.

מהי משמעותו של קידום בגוגל ומה ההבדל בינו לבין קידום אתרים באופן כללי? חלומו המתוק של כל בעל אתר היא להגיע לשורה הראשונה בתוצאות החיפוש של גוגל ושל מנועי חיפוש אחרים. ככל שהדירוג של האתר יהיה גבוה יותר, כך יותר גולשים יבקרו בו, וריווחיות האתר תגדל. לכל מנוע חיפוש הגדרות ודרישות משלו, אך גוגל הוא מנוע החיפוש העיקרי (ולעתים היחידי) עבור גולשים רבים. לכן קידום בגוגל הפך למקצוע נפרד.

קידום בגוגל פועל בשני ערוצים: קידום אורגני וקישורים ממומנים. הקידום האורגני הוא העלאתו של דירוג האתר על ידי שימוש נבון במילות מפתח, פרסום קישורים לאתר מאתרים אחרים, וכדומה. תהליך זה אורך זמן רב ודורש עבודה שוטפת; גם מי שהצליח להגיע למקום גבוה בתוצאות החיפוש חייב להמשיך ולהשקיע מאמצים רבים על מנת להישאר שם. קידום בגוגל בערוץ זה דורש גם הבנה מעמיקה של דרך פעולתו של מנוע החיפוש (כאשר האלגוריתם המדוייק נשמר בסוד), ומעקב שוטף על השינויים בו.

קידום בגוגל באמצעות קישור ממומן מאפשר לבעלי אתרים להופיע בעמוד הראשון של תוצאות החיפוש מבלי להשקיע בקידום אורגני. הקישורים הממומנים מופיעים בצד ואינם תלויים בדירוג האתר. בערוץ זה גוגל גובה תשלום על כל הקלקה על הקישור לאתר. במילים אחרות, כל מה שנדרש לקידום בגוגל בשיטה הזאת, הוא כסף.

לסיכום,  קידום בגוגל משפיע על היקף קהל המבקרים באתר. לכל אחת משיטות הקידום בגוגל יתרונות משלה. נראה שהקידום האורגני יעיל יותר לטווח הארוך, בעוד שתשלום עבור קישור ממומן עשוי להיות בעל השפעה מיידית.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה