שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2572
מאמרים: 7615
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> אינטרנט ומחשב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אינטרנט ומחשב
 

קידום ובניית אתרים


ליאת מ

ליאת מנדלסון

 
 

 

אנו רוצים להסביר לכם משהו בכל הנוגע לקידום ובניית אתרים. חשוב להבין שישנם כללים מסוימים על פיהם פועלים טרם מתחילים את הליך קידום האתר וכן, גם טרם מתחילים את הליך בניית האתר.
בניית תוכנית מסודרת הן בקידום והן בבניית אתרים הינה קריטית להצלחתם. כיצד עושים זאת? הכל במאמר הבא.

קידום אתרים ובניית אתר

נתחיל קודם כל מבניית אתר ומדוע כה חשוב לערוך אפיון אתר טרם מתחילים בהליך הבנייה.
ראשית כל, חשוב להבין מהו הקונספט אותו רוצה בעל העסק לצד סוג העסק כאשר חשוב להבין שסוג העסק קובע במידה רבה את העיצוב. חשוב שממשק הניהול וממשק האתר יהיו נוחים, אחרת הגולש יצא באותה מהירות שנכנס.

מעבר לכך, חשוב שהתוכן לא יהיה רק שיווקי וקידומי וכמובן שגם חברת קידום תעניק לגולש גם, טקסטים בעל ערך מוסף. תוכן שבאמת יכול לעזור לגולש (הדבר חשוב הן מבחינת קידום ושהייה באתר והן מבחינת גוגל אשר בודק את הפרמטרים הללו). לאחר שנעשה אפיון אתר, אילו עמודים הלקוח מעוניין שיהיו, האם הוא רוצה לשים דגש על פרט כזה או אחר ניתן להתחיל במלאכת הבנייה.

מבחינת הקידום של קידום עסקים באינטרנט– חשוב לערוך גם כאן אפיון אך מעט שונה מאשר בבנייה כאשר אפיון זה למעשה יעסוק באסטרטגיית הקידום. לכל עסק יש אסטרטגיית קידום שונה, על פי צרכיו השונים. לדוגמא: עסק אנונימי לחלוטין צריך להתמקד יותר בקידום במנוע החיפוש וקידום (לטווח קצר) בקידום ממומן בכדי להביא זרימת גולשים לאתר ולא ברשתות החברתיות כאשר איש אינו שמע על המותג של העסק. לעומת עסק גדול אשר יכול להרשות לעצמו שיווק אינטנסיבי ברשתות החברתיות וקידום במנועי החיפוש (כלומר, קידום אורגני). פרמטרים אלו עושים את ההבדל בין קידום יעיל, רלוונטי ומוצלח וכמובן בנייה איכותית וברמה גבוהה – לצד בנייה וקידום מפוזרים יתר על המידה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה