שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2572
מאמרים: 7616
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> אינטרנט ומחשב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אינטרנט ומחשב
 

קידום ממומן בגוגל או קידום אתרים אורגני בגוגל כחלק מניהול קמפיין בגוגל


ירון יוגב
 
 

 

היום אנו מחפשים במנועי החיפוש של האינטרנט הכול, מעצות, חוות דעת, נותני שירותים, בעלי מקצוע, מוסדות, אנשים פרטים, מוצרים, כול העולם המסחרי והצרכני ורובו של עולם ההשכלה מצוי באינטרנט. מנוע החיפוש העיקרי הוא של גוגל, זאת אומרת שמנוע החיפוש הזה הוא הפעיל והמבוקש ביותר בכול רגע נתון במרבית ארצות העולם, זו הסיבה שכול בעל אינטרס מסחרי כלשהו מעונין להופיע כתוצאה במנוע החיפוש ואכן לכול שאילתה שאנו מעלים במנוע החיפוש גוגל חוזרת עם אלפי תשובות מסודרותבדפי תוצאות, אף אחד לא הולך ובודק את כולם, למעשה רובנו מצטמצמים לדף התוצאות הראשון ולתוצאות הראשונות בו, לכן זהו אינטרס ראשון במעלה לכול עסק להופיע כמה שאפשר יותר גבוה במעלה דף תוצאות החיפוש. ישנם כלים לעשות זאת, אם באמצעות קידום ממומן בגוגל כחלק מתוך ניהול קמפיין בגוגל ואם באמצעות קידום אתרים אורגני בגוגל.

קידום אתרים אורגני בגוגל על ידי ישום הפרמטרים של גוגל

 על מנת לבצע ניהול קמפיין בגוגל וליישם קידום אתרים אורגני בגוגל ולקדם את האתר לראש עמוד התוצאות יש לנקוט כמה צעדים על פי השיקולים של גוגל, ראשית האתר צריך לחדש את תכניו בנושא המוצהר בו הוא עוסק, תנועת גולשים ערה מקדמת גם היא את מיקם האתר, לינקים באתר לאתרים אחרים שקשורים בנושא האתר ומאתרים אחרים חיצונים לאתר עצמו, צריך שהתכנים המתחדשים יכילו מילות חיפוש שקשורות בנושא האתר ובתכנים המועלים בו כך שכשגולש כותב מילות חיפוש אלו עולה לפניו האתר כאחת מהתוצאות האפשריות לבחירתו, סידור תגיות המטא בקוד ה htmlכך שיכילו מילים שקשורות בנושאי האתר. כול אלו אינם מחליפים את הצורך באנשי קידום אתרים מקצועים אך הם בהחלט חלק מטקטיקת ניהול קמפיין באינטרנט במסגרת קידום אתרים אורגני בגוגל.

קידום ממומן בגוגל לתוצאות מידיות

קידום ממומן בגוגל  מבטיח לכם עליה דרמטית בתנועת הגולשים וזאת משום שפרסומת מילים לאתרכם תופיע בראש רשימת התוצאות. הפרסומת תופיע לפי מילות חיפוש שעלכם לקנות ושאתם מוצאים כהכי רלוונטיות לנושא האתר. מילות החיפוש נרכשות מגוגל בשיטת מכרז של ההצעה הגבוהה ביותר. לאחר שרכשתם את מילות החיפוש יתבצע התשלום לפי יחס של תשלום לפי הקלקה, זאת אומרת תשלום לפי כניסת גולש. קידום ממומן בגוגל זו דרך מהירה וקצרת טווח להבטיח כניסת גולשים גבוהה לאתר והיא חלק מתוך ניהול קמפיין בגוגל.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה