שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> אינטרנט ומחשב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אינטרנט ומחשב
 

קניות באמצעות האינטרנט


לי באומן

לי באומן , אשת המילה הכתובה, ליברלית , אוהבת לכתוב על סוגיות מגדריות ו אביזרי מין .

 
 

 

אנחנו הישראלים תמיד חשים גאווה מיוחדת כלפי מוצרים שהינם כחול-לבן. אנחנו מעודדים את התוצרת הלאומית ופעמים רבות מוכנים אפילו לשלם מעט יותר כסף העיקר שנדע שזה ישראלי. מיתוג של מוצר כישראלי כבר הופך את המוצר לאיכותי יותר, כאילו יש על ישראליות תו תקן גבוה יותר של איכות, אולי אפילו בצדק.

עם זאת, בעשור האחרון לאזרח הישראלי יש יותר ויותר אופציות לרכישת מוצרים זולים יותר- דבר שעלול להתנגש עם עיקרון היסוד שלנו לרכוש מוצרים ישראליים. האינטרנט בכלל עשה שינוי תודעתי בקרב הצרכן בכל העולם ובישראל בפרט. לפתע נפרצו שערים רבים שהיו חסומים בעבר, וכיום ניתן לרכוש מוצרים רבים ב קניות מחו"ל באינטרנט. מוצרים אלו הינם מוצרים שאפילו קיימים רק בחו", וכעת ניתן לרכוש אותם כמו בהנף יד ובמחיר מאוד סביר.

באמצעות כתובת בארה"ב שניתן לקבל אותה ממש בקלות, האזרח הישראלי הממוצע יכול לבצע הזמנה של משלוחים מארה"ב מישראל בקלות יחסית רבה. להיות בארץ ולהרגיש כמו בחוץ לארץ- זו הססמא החדשה שנוטפת מכל ענף הקניות החדש שמתאפשר באמצעות האינטרנט. וכמובן לא מדובר רק בארה"ב- ניתן כיום לקנות כמעט מכל מדינה שעושה משלוחים לארץ.

עם כל ההתקדמות של ענף הקניות נשאלת השאלה איך אנחנו כישראלים נוכל לשמור נאמנות למוצר הכחול-לבן, כשהוא בבירור יותר מוגבל ופעמים רבות גם יקר יותר. אולי המדינה צריכה כאן להתערב ולעודד בדרכים כלשהן את התוצרת הישראלית, או לחילופים, להטיל מס מכס גבוה יותר על מוצרים שהגיעו במשלוח מחו"ל.

טרם ברור מה המגמה העתידית בכל התחום הזה, אך ניכר כי התחום של רכישות וקניות מחו"ל דרך האינטרנט רק הולך ומתפתח, ויש אנשי מקצוע שצריכים לתת את הדעת על הנושא הזה בהקדם.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה