שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> אינטרנט ומחשב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אינטרנט ומחשב
 

קניות חברתיות


דנה אברהמי

ecpm - קידום אתרים אורגני בגוגל ובמנועי חיפוש באינטרנט.

 
 

בעשור האחרון קיימים הרבה אתרים שאפשר לרכוש מהם דיל יומי במהרה. דילים יומיים וכן קניות חברתיות הפכו בעשור האחרון לטרנד חם והרבה נשים וגברים מנצלים זאת. אפשר להביט המון נשים וגברים שפותחים אתרי דיל יומי בעצמם, עקב כך שהם חושבים שיש בתחום הרבה כסף. מומלץ לאמר שלא כל אתר מרשתת הוא מופתי לעשות או לשווק דיל יומי או קניה חברתית, מכיוון שצריך להשיג המון גולשים לאתר מידי יום. אף לפי שלעיתים הדילים אינם הכי אטרקטיבים ולא חוסים פינוי כלכלית גדולה, יש גדילה גדולה בתחום של קניה חברתית. דיל יומי הוא בעקרון שירות או מוצר שאנשים יכולים לקבל בזול והושג על-ידי האתר בכדי לפרסם את העסק.

שמעתי המון אנשי מחקר טוענים שהקטנה בהוצאה כספית מהצד האחד מעלה אך בפועל איכות חיים. אחד מהחוקרים הללו הוא שלמה פולינסקי שנולד ביוון שם ראה לראשונה קניה חברתית במובן הרשמי של קניה פיננסית, באותו זמן לכך שרוב הסיכויים יש גברים ונשים שבעקבות הנסיון של חברות לשדוד את הכנסתם הבינו פעם נוספת שכדאי לבזבז כסף בלהט. מהסיבה הזאת שמועה על דיל אמין בד"כ תנסה לזוז במהירות גם כשיש תחושה מיטבית של גברים ונשים העוסקים בצרכנות. למרות שבדר"כ אח"כ הוא מצטער על קניות שעשה בתקופות קודמות גם כשמדובר בקניה מינימאלית, רק לאחר שעוזי ביצע רכישה באתר קניה חברתית הוא התקשר במכשיר נייד לחברתו דקלה ואמר לה שמדובר בעניין פיננסי קריטי.

כיוון שאנשים פיתחו אפליקציות לאתרי אינטרנט שונים של קניה חברתית, בימים האחרונים אפשר למצוא דיל יומי גם דרך הפלאפון. לטעמי לאחרונה צצו במרשתת עשרות אתרי דיל יומי, מתוך כך שהטרנד הראה גדילה גדולה ממש ביקום ובמדינות שונות כמו ארה"ב וישראל ובמדינות שונות באירופה. כיוון שרוב הסיכוים לא תראו עסקים שמפרסמים שילוט חוצות עם דיל יומי, כמו שהוזכר קודם לכן אין חלופה טובה למציאת דיל יומי שלא דרך המרשתת או המכשיר נייד. אתרים של קניה חברתית נמצאים בעיקרון בראש סדר העדיפויות של נשים וגברים רבים שרוצים לעשות קנייה במרשתת. מתבקש לא לשכוח שנחוץ לקרוא את האותיות הקטנות, במטרה שלא יגנבו אותכם ותוציאו הרבה כסף סתם.

רוב הסיכויים שבני אדם מנסים לחסוך בעזרת קניה חברתית באותו רגע למציאת דיל כלכלי שיסייע להם לבוא לחיסכון מצויין, עם זאת שגברים ונשים אחרים מבצעים קנייה בהתאם למצב הרגיל בו הם נמצאים. צרכנות היא החלופה המודרנית בימים אלה למגמה בין-לאומית שממליצה על בוחן שוק באתרי דיל יומי שלא מנסים לשדוד בעזרת מלכודת כלכלית, על אף שנדרש לדרוש ברירה פיננסית ראויה במהרה. למדתי בגלל הדרך בה רוכשים על-ידי מתנות שניתנות במהלך הזמן לצרכנים הרוצים קניה חברתית שסקירה אפשרית היא לשוחח עם מדענים, היות וביקרתי ברוסיה וראיתי הרגלי רכישה שונים לגמרי שהשתקפו מעשית מרגע לרגע בביקור שלי. אם בוחרים מוצר רנדומלי דרך דיל יומי ברשת מיטבית ככל הנראה שלא נכשל אח"כ בקנייה עצמה.

על אף שאייל בייסקי עשה בדיקה עצמאית והוא טוען שקשה למצוא מאתודה נכונה לביצוע סקר שוק שיעלה ממצאים בדרך הכי טובה, בסקירה האחרונה שעשיתי גיליתי שכמעט כל האתרים באוקראינה שמציעים קניה חברתית מציגים זאת כדרך הסבירה ביותר לחסוך כספית ולמנוע ראשית כל מפח נפש. אך למעשה יש מקצוענים כמו ברוריה פולרד שבדקו קניה חברתית והם גורסים שבאופן פיננסי אין בוחן שוק נפלא. מפאת כך אני גורס שלמיטב ידיעתי אתר קניה חברתית עשוי להועיל לצרכן בישראל זאת אומרת כמעט תמיד אפשר למצוא יתרון מופתי, באותו רגע לסקר אקראי על הרגלי צריכה בפיריודה שלנו בעקבות זאת שלעיתים קיים הצורך לחפש אלטרנטיבה פיננסית הוגנת. בימים עברו כל הליך למציאת קניה חברתית הייתה מנסה להקטין עלות פיננסית.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 4 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה