שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> אינטרנט ומחשב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אינטרנט ומחשב
 

שיווק נכון של עסקים קטנים ברשת


 
 

בעלי עסקים מכל סוג וגודל שוברים את הראש על השאלה איך לעשות כסף באינטרנט, והצדק עימם. נדמה שכולם כבר מכירים את היתרונות העצומים הגלומים ברשת, כדוגמת חשיפה גדולה, פנייה לקהל לקוחות מפולח, עלויות נמוכות יחסית, עדכון מהיר של מבצעים ושליחת דיוור ממקוון.

אין ספק שהתחום קורץ לעסקים רבים, אך חשוב לדעת כי שיווק באינטרנט כרוך במחשבה תחילה ובהתנהלות נכונה לאורך זמן.

 

כיצד תקדמו את העסק באינטרנט

 

לפני שאתם ניגשים למשימה מוטב שתשקיעו מעט זמן על מנת להכיר את האפשרויות הרבות העומדות לרשותכם. זאת מכיוון שהרשת מציעה מגוון רחב של אפיקים אשר חלקם מתאימים יותר או פחות ליעדים שאתם מעוניים להשיג. לדוגמא, אפשרות פשוטה, חינמית ונפוצה היא לרשום את העסק בגוגל פלייסס, כך שלקוחות המחוברים לרשת דרך מחשב או מכשיר סלולארי יוכלו למצוא אתכם בקלות. אופציה נוספת הנחשבת כיום להכרחית עבור שיווק עסקים קטנים ברשת הינה הקמתו של אתר אינטרנט. את האתר ניתן לבנות בחינם ובאופן עצמאי, אך עדיף באמצעות חברות המתמחות בבניית אתרים כדי שתוכלו להציג ללקוחות אתר רציני ומקצועי. כמו כן, תוכלו להיעזר במספר אפיקי שיווק הפונים באופן ישיר לקהל הצרכנים, כדוגמת הפצת ניוזלטרים לשמירה על קשר עם לקוחות ועדכונם לגבי מבצעים, או הצטרפות לתוכנית שותפים. עם תוכנית שותפים תזכו לחשיפה גבוהה בעזרת אנשים הכותבים באתרים שונים ברשת או מפרסמים אתכם ברשתות החברתיות, בעוד התשלום מצידכם נעשה עבור הצלחה ממשית של הפרסום ולא לפי מודעה.

 

לא לשכוח את הסלולארי

 

תחום הפרסום בסלולארי הוא אחד הענפים המתפתחים ביותר בעת האחרונה, מאחר שדרכו ניתן לפנות אל הגולשים בכל מקום בו הם נמצאים. כך למשל, אדם המסתובב באזורכם ומחפש בעזרת הסלולארי מוצרים הקשורים לתחום עיסוקכם, יכול לקבל באופן מיידי לטלפון מידע אודות העסק, וכן לזכות בהצצה אל מוצריכם. גם כאן עומדות לרשותכם אפשרויות רבות כגון אפליקציות ושליחת מסרונים, ומעבר לכך חשוב שאתר האינטרנט שבניתם יהיה מותאם למדיה הסלולארית.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה