שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> אינטרנט ומחשב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אינטרנט ומחשב
 

שיטות שיווק ופרסום באינטרנט


דוד כהן

עורכת תוכן באינטרנט

פארטי אפ בניית אתרים וקידום אתרים

http://www.partyup.co.il/

 
 

האינטרנט נחשב כתחום רציני וממוקד למדיה של שיווק ופרסום עסקי מאסיבי, שגם ניתן לראות בו תוצאות. האפשרויות הרבות, מגוונות ומתאימות בעצם לכל אחד. חברות מקצועיות קיימות כיום, אשר יסייעו לך להביא את אתר העסק שלך לחשיפה גדולה יותר באינטרנט, אם זה במנועי חיפוש, ברשתות חברתיות או בפרסום באתרים אחרים ברשת. ישנן שיטות שיווק באינטרנט מוצלחות מאוד ומגוונות, אשר ניתן לבצע כל אחת מהן בנפרד, או לשלבן לכדי קמפיין פרסומי נרחב באינטרנט:

א.      דיוור ישיר – פניה דרך פרסומות והודעות בדואר אלקטרוני, אשר מוגבלת היום עקב החוק החדש של "דואר זבל".

ב.      פרסום האתר שלכם במנוע החיפוש גוגל - מאוד מקובל בשנים האחרונות. שיטת הפרסום של גוגל מאפשרת לכם גם לקבל כסף כאשר הגולשים "מקליקים" על הקישור הנמצא באתר בבעלותכם, וגם במסגרת קידום המכירות שלכם, תוכלו לפרסם מודעה שתופיע ברשת החיפוש או ברשת המדיה.

קידום אורגני בגוגל - קידום איכותי יביא לכך שהאתר שלכם יגיע למיקום טוב בתוצאות החיפוש. הגולשים מתייחסים לדפים הראשונים של תוצאות החיפוש, כמענה מדוייק יותר ומתאים לחיפוש שלהם.

ג.       באנרים פרסומיים – סוג של הודעות רצות, אשר מופיעות מול עיניכם בזמן שאתם גולשים באתר שבחרתם, באחד הצדדים של הדף. באנר מאפשר לכם להציג מוצר, לפרסם שירות וגם לנסות לפתות אתכם במבצעים, כדי שתגלשו לאתר המפרסם. הפרסום הוא ממומן כמובן על חשבון המפרסם.

ד.      גם במקרים של פרסום בפייסבוק – מדובר על באנרים ממוקדים ומגוונים, אשר מופיעים בצד של הדפים שלכם, בכל זמן הגלישה בפייסבוק. צריך לזכור שלגבי פרסום באנרים בפייסבוק, ישנם דוחות שלמים על ההצלחה של סוג הפרסום הזה. תכנית הפרסום שלכם בפייסבוק, ניתנת לניטור ולבדיקה, על פי הצרכים שלכם.

ה.      אתר הסרטונים יו-טיוב - מאפשר צפייה והעלאה חינמית בסרטוני וידאו מכל העולם. פרסום ביו-טיוב מאפשר לשווק ולמנף את העסק שלכם, ע"י הפקה איכותית של סרטון, אשר צריך לדאוג שיהיה ארקטיבי מספיק, כדי שלקוחות פוטנציאליים יוכלו לאהוב. תוספת של שם האתר שלכם וקישור אליו – יכולים גם להניב לכם רווח ולא רק צופים.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה