שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> אינטרנט ומחשב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אינטרנט ומחשב
 

שירותי סליקה אונליין


קרן כהן

 

קרן כהן - מתאמת פרויקטים ב Guru4rent - בית תוכנה בעל ניסיון רב באפיון ופיתוח מערכות אינטרנטיות מורכבות. מתמחה בעיקר בפיתוח אתרים יעודים, בניית אתרים בהתאמה אישית, קהילותWEB 2.0 , פורטלים ועיצוב ממשקי GUI.

 
 

 

התפתחות המסחר האלקטרוני הביאה איתה גם ביקוש עצום למערכות סליקה אונליין שיתמכו בפעילות העסקית הענפה הפורחת ברשת. מעבר לפעילות המסחרי הענפה ושיווק המוצרים השונים ברשת האינטרנט נוצר צורך במערכות סליקה אונליין שיאפשרו לחברות השונות לחייב את הלקוחות שלהם במהירות ויעילות.

כיוון שרוב הקניות ברשת מתבצעות באמצעות כרטיסי אשראי יש להקים מערכת סליקה יעילה במידה ואתם מקימים אתר מסחר אלקטרוני או במידה ואתם משדרגים אתר קיים. אם אתם שואפים שאתר המסחר שלכם יתנהל בצורה יעילה , מומלץ מאוד להתקין מערכת חיוב אשראי או  חיוב הוראות קבע  בנקאיות אשר תבטיח את הניהול התקין של חיובי הלקוחות שלכם.

אבטחת מידע מתקדמת

במידה ואתם מקימים אתר מסחר אלקטרוני רצוי מאוד לרכוש מערכת סליקה אונליין איכותית ובטוחה. כיוון שנתוני כרטיסי האשראי של הלקוחות שלכם, סודיים ביותר מטעמים מובנים, חובה לרכוש מערכת סליקה אונליין בעלת סידורי אבטחה מתקדמים. הגנה על המידע באתרכם, הכולל בדרך כלל נתונים על אמצעי התשלום של הלקוחות חיונית ביותר לניהול אתר מסחר אלקטרוני מוצלח.

במקרה של דליפת מידע מהאתר שלכם או שימוש לרעה בנתוני כרטיסי האשראי של הלקוחות שלכם על ידי פורצים לאתר המסחר האלקטרוני שלכם, עלול להיפגע המוניטין של האתר שלכם באופן בלתי הפיך. כיוון שלביצוע עסקאות באינטרנט ובטלפון נדרש אמון מלא, מקרה של דליפה או גניבה של מידע עלול לפגוע בעסק שלכם בצורה קשה.

לפנות למומחים

שירותי סליקה אונליין איכותיים חייבים לכלול רמה גבוהה מאוד של אבטחת מידע ולכן מומלץ מאוד לפנות לחברות המתמחות בשירותי סליקה אונליין. חברות ששירותי סליקה אונליין הם התחום העיקרי שלהם, עשויות להעניק לכם שירות מצוין בסטנדרטים גבוהים מאוד.

מומלץ לערוך סקר שוק רחב מאוד והשוואת תעריפים נרחבת בין החברות השונות המספקות שירותי סליקה אונליין. לחברות השונות שירותים ברמות איכות מגוונות ותעריפים שונים, לכן יש לבצע מחקר יסודי בתחום. שירותי סליקה אונליין איכותיים יכולים ליעל את העסק שלכם במידה רבה ולתרום רבות להצלחתו. חשוב מאוד לשכור את שירותיה של חברה איכותית ואמינה שאפשר לכם פעילות עסקית בטוחה.

סליקה אונליין


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה