שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> אינטרנט ומחשב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אינטרנט ומחשב
 

שירותי פתרונות מחשוב לעסקים


ליאת מ

ליאת מנדלסון

 
 

כבעל עסק, אתה חייב לחשוב בצורה נרחבת ומקיפה ובעיקר לעסוק בשאלה – כיצד אוכל לייעל את העסק שלי? כיצד אוכל לשמור עליו? התשובה לתהיות ושאלות אלו נמצאת במסגרת השירות של שירותי מחשוב.
שירותים אלו מציעים מגוון נרחב של אפשרויות שהמכלול שלהם למעשה דואגת לעסקים וארגונים (ואין זה משנה מהו גודלם) לעבודה שוטפת ותחזוקה של המחשבים שברשותם. כיצד? בדיוק בשאלה זו נעסוק במאמר הבא.

שירותי מחשוב לעסקים – כיצד זה יכול להועיל לך?

פתרונות מחשוב לעסקים מאפשר מגוון של פתרונות חכמים והם:

שירותי HELP DESK  - מדובר על תמיכה בכל המערכות השונות שיש במחשב החל התקנה לצד תפעול של מערכות ועד טיפול במדפסות/סורקים שיופעלו לכל המחשבים (כלומר, מדפסת/סורק אחד בחברה אשר מופעל ועובד לכל אחד מהמחשבים בעסק/ארגון), חומרה של מחשבים. הדבר מאפשר ליהנות מעבודה שוטפת ללא בזבוז של זמן יקר. הקמה ותחזוקה של רשתות – הכוונה היא למצב בו יש יותר משני מחשבים והם מסוגלים להעביר בניהם מידע, הדבר הנ"ל נקרא "רשת מחשבים". הקמה של רשת מהסוג הנ"ל נחשבת כקריטית בכדי לעודד צוותים לעבוד יחד, לאפשר העברת מידע (מיילים, הדפסות, קבצים וכן הלאה), חיזוק של התקשורת בארגון (בכל הרמות השונות שבו) והמטרה העיקרית היא לחסוך במשאבים. הקמה זו כוללת בתוכה גם שירות של אבטחת מידע וניטור שרתים, בקרה על גלישת העובדים, ארגון וסדר וכן האלה. לווי רכישת חומרה ורישוי – השירות הנ"ל מאפשר לבעלי העסקים ליהנות משירות צמוד בכל הנוגע לרכישת מוצרים שבאמת חשובים ויעילים לעסק במחירים אטרקטיביים. ייעוץ בנוגע לשדרוגים ופרויקטים – הכוונה היא לייעוץ בכל הנוגע לשדרוגים של המחשבים, רשתות, תקשורת וכן הלאה.

חשוב לזכור שחשוב לחפש אחר חברה המעניקה שירותים של פתרונות מחשוב לעסקים במחירים משתלמים ואטרקטיביים.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה