שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> גאדגטים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
גאדגטים
 
מאמר ראשון בסדרה, שמדבר על הדרך הלא פשוטה שצריך לעבור על מנת להביא רעיון טוב למוצר מצליח.  
המשך קריאה
התשובה הקצרה? כן. התשובה היותר מורכבת? תלוי באופי ואיכות מצלמות האבטחה שברשותך.
המשך קריאה
כשסטיב גובס פיתח לראשונה את מכשיר האייפון, הוא לא חלם שהדבר יהפוך לסנסציה בקרב אנשי האייפון ומפתחיו.
המשך קריאה
אם שברת את מסך האייפון 6 שלך ואפל או חברת הסלולר היא לא אופציה בכלל, כדאי לדעת שאפשר לתקן אותו גם בעצמך. תיקון מסך אייפון 6 - כל מה שניתן לעשות ולא ידעתם.
המשך קריאה
לפעמים לקנות מתנות לחבר יכול להיות תחום מסובך עבורך. גבר לרוב לא בעל אותו עניין כמו אישה ולכן לפעמים קשה יותר לקלוע לרצונות שלו. ולכן הכנו עבורך את רשימת הדברים החשובים ביותר שעלייך להתייחס אליהם כאשר את בוחרת מתנות לחבר
המשך קריאה
איזה מתנה לקנות לחייל שמתגייס? מה יהיה לו הכי שימושי ומה הוא לא מקבל מהצבא?
המשך קריאה
  מתמחים בעבודה עדינה ביותר מכשירים עם מסך מגע יכולים להציג עדינות רבה. אין ספק שהיצרנים חושבים על כך מראש ומנסים לעשות הכול בכדי שהמסך יהיה מוגן כמה שיותר. אם ניקח למשל מכשיר כמו אייפוד טאץ נוכל לראות כיצד יש כאלו שרוכשים עבורו מנשא או נרתיק מסוימים בכדי להגן עליו בצורה טובה יותר מאשר מגנים עליו אחרים.
המשך קריאה
מתנות נלוות לתלושים או מתנות העומדות בפני עצמן
המשך קריאה
  אתרי קופונים הפכו נפוצים בשנים האחרונות. אתרי הקופונים מציעים לצרכנים אפשרות לרכוש מוצרים שונים במחירים מוזלים, באמצעות רכישה של קופון, באופן ישיר או כדיל קבוצתי. אתרי קופונים ודילים מציעים מוצרים שהם לרוב אינם מוצרי בסיס או יסוד, אלא מוצרים שימושיים שלרוב לא נרכשים באופן יומיומי. באמצעות אתרי הקופונים, ניתן לרכוש מוצרים שימושיים אלו במחירים מוזלים, אשר מדרבנים את הלקוחות לרכוש אותם.
המשך קריאה
  מה אנו רוצים ברגע שאנו קונים אוזניות לריצה כשאנו רוכשים מוצרים מסוימים אנו עושים זאת בהתאמה לרצונות שלנו ובהתאם לצרכים רלוונטיים. כך אפשר לראות כיצד גם רכישת אוזניות אלחוטיות לריצה היא כזו שנעשית תוך התייחסות לכל מה שמאפיין פעילות ספורטיבית מוכרת כמו ריצה. גם אם מדובר בספורטאים חובבים הרי שריצה יכולה לאתגר לא מעט הן את גופו של האדם והן את הפריטים השונים שהוא נושא עליו. לכן חשוב למצוא אוזניות איכותיות בעלות יתרונות מגוונים.
המשך קריאה
1-10 מתוך 27 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה