שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2500
מאמרים: 7541
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> גאדגטים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
גאדגטים
 

כורסת הנקה פרקטית ואיכותית


avixax
 
 
אתן לו את הטוב ביותר

חשש כבד ממנו סבלתי בתקופת הריוני הראשון התקשר אל הצורך למגן בכל עת את העובר שצומח בקרבי, איך אוכל למשל להוציא אותו מהבית ולהכניסו לאוטו בראש שקט?

אחרי מחשבות וצבירת המון ידע מפורומים שונים החלטתי לפתע כיצד להתנהג - אני חייבת לצרוך אביזרים לפעוטות באופן חכם. ככה בוודאות אני אצליח להכין עצמי להיות אמא לביאה כמו באגדות.

אמבטיה לתינוק

בימינו, עולם אביזרי הפעוטות מתהדר באינספור מותגים של משחקים ואביזרים כאלה ואחרים, שללא צל של ספק מנסים להתמקם כמובילים בין מתחריהם. גם אם ייתכן שרובם מחזיקים באישור המעיד על חוזק ואיכות, אנו ההורים האחראים מוכרחים לזכור להתוודע אל השטינקים מעבר למידע בעלון ההוראות.

דוגמה לא רעה הינה הפעם הראשונה בה אנו מנסים בכיליון עיניים משהו עליו שמענו חוות דעת טובות מפיהם של הורים מרוצים. ולהפתעתנו, אנו מתוודעים לכך שכשם שלא תמיד כולם חולקים באותו טעם באוכל, כך לא כל רך חווה את אותה התועלת מהמוצר שכה האדירו באוזנינו. ולכן אני חייבת לומר לכם, זוגות הורים דנדשים וסקרנים, לשקול טוב טוב עוד לפני הרכישה אותה אתם מבצעים.

אז איך רוכשים אביזרי תינוקות כהלכה?

הכלל ה-1 שראוי לזכור הוא הכלל שאומר שיש לערוך הפרדה לגמרי ברורה בין האביזרים שאפשר לקנות תוך כדי ההריון, לבין האביזרים שאותם כדאי להתאים במדויק לנתוניו של הקטנטון ובעקבות זה עדיף להמתין עם ההשקעה בהם.

בין האביזרים אותם אפשר לרכוש כהכנה מוקדמת ניתן לציין: שמיכות חמות לפעוטות, נדנדה לפעוט, כסא נשיאה ועוד. אך בין המוצרים עמם עדיף לחכות ניתן למנות: מזרון מעבר וכיסאות בטיחות לאוטו.

מדוע כדאי לחכות עם רכישה של המוצרים האלו?

הסיבה העיקרית שבגללה אני מפצירה בכם להמתין הינה הסיבה של ההתאמה המקסימלית. פעמים לא מבוטלות, אנו למדים כי אף אם רשום על מוצר מסוים שהוא הכי מתאים לגילאי עד שנתיים, בסופו של דבר הוא לא כ"כ יתאים. ככה לדוגמה - לעתים נרכוש חצאית במתנה לפי המידה הרגילה, אך אז נבין שהיא בכלל לא מתאימה.

רוצים מידע נוסף? הקליקו כאן ודעו כי אכן קיים מידע לא מבוטל שיסייע לכם, הורים יקרים, להרגיש נינוחים ורגועים.

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה