שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2475
מאמרים: 7519
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> גאדגטים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
גאדגטים
 

מציאת מעבדות אייפון


שרית געש

שרית

 
 
בא לי ... סמארטפון! כיום, בייחוד לדור הצעיר, סלולרים הם בוודאות אחת מההמצאות התורמות. הם מאפשרים לנו להיות כדרך קבע בקשר טלפוני עם האנשים המשמעותיים עבורנו - הדודים, המכרים ולא אחת לצערנו גם עם הבוס.

מה שכן היום המציאות היא של תקופה טכנולוגית חדשה - זמן הטלפונים החכמים, עת בה הטלפון הוא הרבה מעבר לסתם טלפון רגיל הוא מחשב, הוא מצלמת סטילס ווידאו, הוא לוח שנה ותאכלס חוץ מלגדל את הילדים שלנו ניתן לשלוט ולנהל דרכו די הרבה דברים.

לקבוצת האביזרים המשפיעים והפרקטים של העידן הזה אפשר בוודאי להוסיף את הטאבלט. אותו פיתוח אלקטרוני קטן ומרשים שיכול בקלילות לשמש כתחליף של ממש ללפטופ ולתרום ולשמש אותנו בביתינו ובמשרד ובעיקר גם להנאה ופנאי אישי.

אבל כמו דברים אחרים שלהם הורגלנו- שבכל יתרון יש חסרון, לצער כולם ככה גם עם מרבית הטבלטים והסמארטפונים. הם ללא ספק פרקטים להפליא, אולם ברוב המקרים הקנייה שלהם ותחזוקם דורשים הוצאה כספית לא קטנה כלל.

מעבדות אייפון ופתרונות נוספים

יש לא מעט בעיות במכשירים מהסוג הזה: לא ניתן לגלוש, תקיעה של המכשיר וכל אלו הם רק ההתחלה. בגלל התלות הענקית שקיימת אצל מרבית האנשים באביזרים מסוג זה הכרחי להביא אותם לתיקון במקום איכותי. אני אספתי בשבילכם מספר טיפים בנושא המהותי הזה:

בחירת מעבדה לתיקון - כדאי לוודא שמהעבדה שתבחרו בה היא אכן איכותית ומוסמכת או במילים אחרות, שצוות הטכנאים שלה הם בעלי ניסיון ויכולת מקצועית גדולה ולא רק ילדודס בני עשרים ואחת שבטוחים במאת האחוזים שהם שולטים בתחום הזה.

חלפים טובים - בתחום הזה אסור בתכלית האיסור להתפשר ורצוי מאוד לבדוק ולברר שהם משתמשים רק בחלפים מקוריים.

אחריות לתיקון - יש מקומות שמספקים אחריות כוללת או חלקית ויש גם כאלו שלא, ולכן אני ממליץ לשאול לגבי זה מראש.

רגע האמת

כפי שכבר בטח הבנתם, גם שקונים מכשיר כמו טאבלט שימוש מבוקר הוא חלק מהפתרון. או במילים פשוטות יותר שמירה ותחזוק נכון של הסמארטפון מסוגלים למנוע חלק גדול מתקלות והבעיות. אביזרים לדוגמת מדבקת מגן למסך וכיסוי איכותי יכולים להאריך את חיי הסמארטפון שלכם, ובוודאי גם שימוש עדין והימנעות ממגע עם מים, הרי בסוף, מדובר בכלי עדין.

במידה שעדיין אתם זקוקים ומחפשים אינפורמציה חשובה על אביזרים לסמארטפונים וגם המלצות על טכנאים ומעבדות איכותיים ברחבי הארץ קראו עוד באתר או תקראו פרסומים נוספים שלי.

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה