שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2569
מאמרים: 7613
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> גאדגטים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
גאדגטים
 

סיגריה אלקטרונית מחיר


cig4u
 
 

 


סיגריה אלקטרונית מחיר
 
תופעת השימוש בסיגריה אלקטרונית הפכה להיות מאוד שכיחה עם השנים בקרב ציבור המעשנים. אילו האחרונים מוצאים בשיטת העישון הזה כפיתרון המושלם לקפיצת מדרגה ממנה יוכלו להיגמל לאחר מכן מעישון לחלוטין. גם המחקרים מוכיחים שמעשני סיגריה אלקטרונית מגדילים משמעותית את סיכוייהם להיגמל מעישון באופן מלא. זו גם הסיבה שרבים מקרב המעשנים המעוניינים לעבור לסיגריה אלקטרונית מחפשים אחר מונח כמו "סיגריה אלקטרונית מחיר" לצורך הבנת העלויות של הדבר ועד כמה זה שווה גם מבחינה כלכלית.
 
יתרונותיה של סיגריה אלקטרונית מתבטאים גם במחיר
מרשים לראות כמה יתרונות ניתן למצוא בעישון סיגריה אלקטרונית – מלבד כל הנושא הבריאותי שמשתפר משמעותית לאור עישון סיגריה אלקטרונית ולא כזו רגילה הגורמת לשאיפת עשן מזיק לריאות, ישנו גם העניין הכלכלי. מעשן קופסת סיגריות ביום יכול להוציא מאות שקלים בחודש על עישון סיגריות ובמידה ויחפש "סיגריה אלקטרונית מחיר" וימצא משהו במחיר טוב, יוכל לסכם חודש בעלות כלכלית הרבה יותר נמוכה. מחיר חבילה בסיסית של סיגריה אלקטרונית נע בין 330 ל-350 ₪ בעלות ראשונית של קבלת המכשיר עצמו. במסגרת החבילה יקבל הרוכש שתי סיגריות אלקטרוניות (תמיד טוב שתהיה אחת לרזרבה או למקרה ששכחנו להטעין את השנייה) ונוזל מילוי המספיק לחודש שלם (!) למעשן חבילת סיגריות ביום. כך יוצא שבמציאת סיגריה אלקטרונית מחיר טוב, הרי שאנחנו חוסכים בלא מעט כסף שהיה מתבזבז על סיגריות רגילות.
 
 
זה לא רק המחיר – זה האפקטיביות
ואל לנו לשכוח שההצלחה של סיגריה אלקטרונית לא נמדדת
 
רק במחיר של סיגריה אלקטרונית, מדובר גם באפקטיביות של
 
השיטה הזו לגמילה מעישון – עישון הסיגריה עונה על שני הצרכים הבסיסיים הקיימים אצל מעשן – טקס פסיכולוגי וצורך ביולוגי של הגוף בניקוטין. כמובן שכמויות הניקוטין הקיימות בסיגריה אלקטרונית פחותות בהרבה מאילו הקיימות בסיגריה רגילה, אך עדיין הגוף לא עובר טראומה מכך שהוא פתאום לא מקבל ניקוטין כלל, כזו שגורמת בדרך כלל לחזרה לעישון עם הזנב בין הרגליים.
 
מעבר לכך, גם במישור הפסיכולוגי המעשן יכול להמשיך
לעשות את הפעולות אליהן הורגל ולהימנע בכל זאת מנזק בריאותי.

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה