שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2510
מאמרים: 7552
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> גאדגטים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
גאדגטים
 

צרכנות נבונה של גאדג'טים באתרי קופונים


נדב שטרן

נדב שטרן 

 
 

 

דילים יומיים

אתרי קופונים מציעים לרוב דילים יומיים מתחלפים, בהם מוצע למכירה פריט כלשהו, לרוב, כאמור, גאדג'ט שימושי כלשהו. על מנת לרכוש את המוצרים המוצעים בדילים יומיים, יש להירשם לקבוצה אשר מעוניינת לרכוש אותם. לכל מוצר מוצע מספר מינימום של רוכשים אשר חייבים להצטרף על מנת לקבל את ההנחה המיוחדת של הקופון. כאשר מצטרפים די אנשים, כולם יכולים לרכוש את הקופון לרכישת המוצר או את המוצר עצמו.

צרכנות נבונה של גאדג'טים

מאחר שמרבית המוצרים הנמכרים באתרי דילים הם גאדג'טים, חשוב ללקוחות לשמור על צרכנות נבונה של גאדג'טים. לא כל מוצר הנמכר באתרים הינו אכן שימושי לכל לקוח, אך לעיתים המחיר המוצע הוא כה אטרקטיבי יחסית למוצר, שאנשים רבים יכולים להתפתות ולרכוש אותו, אף שאין להם צורך ממשי בו. לכן, על אף המחירים המוזלים, לפני שאתם מצטרפים לקבוצת רכישה של מוצר מסוים בדקו היטב – האם אתם באמת זקוקים למוצר? האם תוכלו להגיע לחנות אשר מוכרת אות, יחד עם הקופון, בזמן, לפני שיפוג תוקפו? רק אחרי שהחלטתם שאתם אכן מעוניינים במוצר ולא רק במחיר, תוכלו להירשם וליהנות מן ההנחה הייחודית של האתר.

ישראל דיל – אתר הדילים של ישראל

הדיל היומי אשר מוצע בישראל דיל - אתר הדילים של ישראל, מאפשר לכם לרכוש מוצרים רבים שבהם תוכלו להשתמש באופן יומיומי, בהנחות משמעותיות. באמצעות הדיל היומי תוכלו לרכוש מוצרים רבים, החל מכלי מטבח, מוצרים חשמליים ודיגיטליים ועד מתנות מכל הסוגים שמתאימות ממש לכל הזדמנות. הדיל היומי מספק לכם הנחות גדולות מהן תוכלו ליהנות באמצעות לחיצת כפתור פשוטה בלבד.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה