שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2500
מאמרים: 7541
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> גאדגטים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
גאדגטים
 

10 טיפים לרכישת סיגריה אלקטרונית


שושו אדם
 
 

 

טיפ מס 1: אל תקנו את הכי זול

רובנו המוחלט מחפשים לקנות בזול, כמה שאפשר, זה נותן לנו הרגשה של ניצחון קטן, שהצלחנו להשיג את הזול ביותר בעוד אחרים קונים ביקר.

זה נכון אולם אם מדובר בקניית כד או עציץ, אך בשום פנים ואופן לא נכון כשזה נוגע לבריאות שלנו. 
סיגריה אלקטרונית זה דווקא המוצר שבו יש להשקיע מחשבה תחילה - ומומלץ לרכוש סיגריה אלקטרונית EGO בטווח מחירים של 400-600 ש"ח שלמעשה זה אפילו פחות מחודש עישון מבחינתכם.

 

טיפ מס' 2 : קנו ערכה מלאה לתקופה של 2-3 חודשים.

בין אם החלטתם להיגמל לגמרי מסיגריות או רק להפחית, הקפידו לקנות ערכה עם אביזרים נוספים ולא רק את ערכת הבסיס.
סיגריה אלקטרונית מסוכנת, תמצאו בטווחי מחיר החל מערכות בשווי של 150 ש"ח - האם זהו הפתרון עבורכם – ממש לא!

ערכות אלו לוקות בחסר בהמון מובנים לדוגמא; החלקים בהם מינימליים, בדרך כלל הם מורכבים מסיגריה אלקטרונית אחת ואוטומייזר אחר ורק אופציה לטעינה ב USB.

לרוב אפילו נוזל מילוי לסיגריה אלקטרונית אין בערכות אלו ואם תרצו נוזל תצטרכו לשלם עליו כתוספת...

המלצה: רכשו סיגריה הכי מינימלית שרק אפשר, הנוזל יגמר בתוך כ- שבוע ימים והאוטו מייזר כוחו יפחת לכל היותר בתוך שבועיים ומה אז ... זהו לא תהליך גמילה מעישון ואפילו לא הפחתה בעישון.

רוצים באמת להיגמל? הקפידו לרכוש ערכות סיגריה אלקטרונית אשר מכילות לפחות 2 סיגריות אלקטרוניות כך שאחת בחשמל תמיד והשנייה ביד, 2 אוטומייזרים , מספר נוזלי מילוי ברמות שונות של חוזק וטעמים וכן מטען חשמלי.

 

טיפ מס' 3 : חפשו אישורי בריאות ותוי תקן

זוהי נקודה החשובה ביותר בהחלה של רכישה של סיגריה אלקטרונית EGO ומדוע?

מכיוון שישנם סוגים שונים של סיגריות אלקטרוניות שאינן מוכרות, ללא אישורי בריאות, וללא תקינה מאף מדינה בעולם היבואנים הקטנים לרוב רוכשים אותם במחיר של 10$ ומוכרים אותם בארץ במחירים של 200-250 ש"ח

חפשו את תקן היתר הרעלים, חפשו אישור איכות הסביבה, חפשו סיגריה אלקטרונית משרד הבריאות, ותקנים בינלאומיים כגון  SGS,RHOS,FDA ומעבדות ישראליות כגון: אמינולב או בוכוטום - זכרו זו הבריאות שלכם! ולא משחקים איתה!

 

טיפ מס' 4 : קבלו אחריות על המוצר (לפחות חצי שנה)

אם כבר החלטתם לקבל עצמכם מעט משמעת צרכנית נבונה ואינכם מתפשרים על איכות ומחירים של הסיגריה האלקטרונית, ודאו שאתם מקבלים אחריות על המוצר שרכשתם של לפחות חצי שנה ומומלץ אפילו יותר, ומדוע?

מכיוון שהסיגריה אלקטרונית נועדה לשמש אתכם לתקופת זמן שבין 6-10 חודשים עד שגם היא תהפוך לזניחה, בתקופת הזמן הזו הסיגריה עובדת על בסיס יומי ללא הפסק ומפריחה כ 3000 שאיפות עשן בשבוע.

לכן היא נוטה לקלקולים ולשחיקה, אם רכשתם סיגריה אלקטרונית אצל חברה ותיקה ומומלצת תקבלו אחריות לשנה על הסוללה ובנוסף התחיבות להחלפה במוצר חדש תוך 72 שעות במידה והמוצר התקלקל – חד משמעית לא לרכוש מוצר עם אחריות קטנה מ 3 חודשים!

 

טיפ מס' 5 : שירות לקוחות של חברת סיגריה אלקטרונית

כמו בכל קניה של מוצר המצריך תחזוקה  בין אם זה מתקן מים ביתי או מכונית, יש לבדוק שיש עם מי לדבר.

חברות רבות של סיגריות אלקטרוניות צמחו בשנה האחרונה כמו פטריות אחרי הגשם, חברות אלו אינם מקפידות על טיב הסיגריות או נוזלי המילוי אלה רק על מחיר זול  ובכך מפתות את הצרכנים.

יש להקפיד ולנסות את שירות הלקוחות לוודא שיש מישהו שעונה, ולבדוק את זמני המשלוחים שלהם.

 

טיפ מס' 6 : ניקוטין – חשוב מאוד!

נגמל יקר, שים לב לסעיף זה – ולא תחרוג ממנו ניקוטין סיגריה אלקטרונית הוא שילוב טוב אבל במידה.

ברוב הסיגריות אותם מעשנים בעולם כיום ישנם מינונים משתנים של ניקוטין בסיגריות ה"לייט" יש לרוב ניקוטין במידה של 1.1 ש"ג בסיגריות סופר לייט יש 0.6 מ"ג ניקוטין ובסיגריות רגילות שאינן לייט יש 1.4 ניקוטין עד מקסימום 1.8 ניקוטין.

יש להקפיד שלא להגדיל את ההתמכרות לסם הניקוטין אלה לצמצמה ככל האפשר ובמעבר בין רמות ניקוטין גבוהות לנמוכות בהדרגה 

ואני מפרט:
בשבוע הראשון השתמש בניקוטין חזק 1.4 מ"ג , שבוע שני תרד במדרגה לניקוטין 1.1 מ"ג ובשבוע השלישי יש לרדת ל 0.6 מ"ג כמובן שלאחר מכן יש ומומלץ לרדת לרמה של 0 מ"ג ניקוטין וכך להמשיך ולהיעזר במוצר כאשר אינך מעשן ניקוטין כלל אלה רק נהנה מהרגשת העישון.

לא לרכוש מינונים גבוהים מאשר מקסימום של 1.8 מ"ג ניקוטין

 

טיפ מס' 7 : לא לקנות ממתווכים – רק מלאי בארץ!

למה חשוב שיהיה מלאי בארץ?

מכיוון המחירים הזולים של סיגריות אלקטרוניות הם לרוב נובעים מסיבה אחת, אתרי האינטרנט שמהם אתם רוכשים סיגריה אלקטרונית EGO הם לרוב רק מתווכים בניכם לבין ספק אשר נמצא בסין!

שימו לב ושאלו "מהו זמן האספקה שלכם" וכן מהו זמן האספקה במקרה של תקלה/החלפה.

חשבו שרכשתם מוצר היום ותקבלו אותו בדואר בעוד כ- 28 ימים – לא משהו ?! כך גם יהיה אם יתקלקל לכם חלק כל שהוא גם כן תחכו 28 ימים.

 

טיפ מס' 8: חפשו סיגריה אלקטרונית מומלצת

למה? כי כמו בכל דבר אנו פועלים מתות המלצות, המלצה היא העובדה שמשהו פעם התנסה והוא מרוצה וממליץ ליתר חבריו.

בסיגריה אלקטרונית זהו נדבך חשוב, לכן סיגריה אלקטרונית מומלצת טאקו היא פתרון טוב, של חברה מנוסה עם וותק בשוק הישראלי של 6 שנים ועם קוו מוצרי  סיגריה  אלקטרונית ייחודי מתוצרת ארצות הברית.

 

טיפ מס' 9 : האמינו בתהליך

סיגריה אלקטרונית, היא כלי עזר להפסקת עישון, לא קוסם ולא תרופת פלאים, יש לדעת שכמו בכל תהליך שבו אנו מנסים ומצליחים להפסיק הרגל יש קשיים בדרך וזה דורש כוח רצון והתמדה! לכן זהו לא תהליך, גמילה מעישון זו ממש דרך של מספר חודשים.

 

טיפ מס' 10 : סיגיה אלקטרונית הפיצו את זה הלאה ...

רתמו אדם נוסף וקרוב אליכם לתהליך  את האישה, את הבעל או חבר קרוב, כך כוחכם יהיה כפול.

ידוע במחקרים של הפסיכולוגיה ההתנהגותית שכוחה של קבוצה גדול מכוחו של הפרט לביצוע שינויים, יש משהו בקבוצה אשר מחייב אותנו לא לפשל, לכן חברו לתהליך גמילה מעישון אדם נוסף אשר גם הוא מעוניין באותה מטרה ובעזרת חיזוק הדדי הסיגריה אלקטרונית תעזור לכם שבעתיים!


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה