שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> טכנולוגיה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
טכנולוגיה כללי
 
בכל בית עסק וגם בהרבה בתים פרטיים יש היום מצלמות אבטחה.  
המשך קריאה
מזגנים עיליים הינם מזגנים מומלצים ונפוצים ביותר. מזגנים עיליים הם אותם מזגנים שנתלים במזגן יחיד לגל חדר. מזגנים עיליים הינם בעלי גוף מזגן חשוף ולא מוסווה בעבודות גבס כמו למשל מזגנים מרכזיים. בכל חדר בבית, ניתן לתלות מזגנים עיליים נפרדים שמתפקדים באופן עצמאי לחלוטין משאר המזגנים בבית. הרבה פעמים, דווקא מזגנים עיליים נחשבים לדגם הנמכר והאהוד על פני לקוחות ישראלי רבים. הסיבה לכך תפרוט בהמשך.
המשך קריאה
בין אם יש לכם אתר משלכם ובין אם אתם מתעניינים בתחום בניית האתרים, בטוח שמעתם את צמד המילים 'קידום אתרים' פעמים רבות. ביומיום אנו מפנים הרבה מן השאלות שלנו למנוע החיפוש גוגל והוא מוצא עבורנו מידע באמצעות מילות החיפוש שהקלדנו.
המשך קריאה
שעון נוכחות, מספק מידע בזמן אמת על עלויות עבודה זה דבר אחד שיש דיווח מדויק על סוגיות נוכחות ועלויות עבודה אחרות. אך זה דבר אחר לחלוטין שיש מידע בזמן אמת על כל המשתנים המשפיעים על הדרך בה העסק שלך עוקב אחר הזמן.
המשך קריאה
בשנים האחרונות אנו עדים לכניסתם של המנעולים החכמים. בתחילה הם שימשו בעיקר את הלקוחות העסקיים והמוסדיים, אך היום הם הפכו למבוקשים בבתים פרטיים ורבים פונים למנעולן בראשון לציון לצורך התקנת מנעולן חכם.
המשך קריאה
רבים מאיתנו חשים כי שוק התקשורת הישראלי השתנה לבלי היכר בשנים האחרונות בעקבות רפורמות התקשורת השונות שחלו בו, ואשר השפיעו  על מחירי הסלולר והאינטרנט.  הצרכן הישראלי מוצא עצמו מבולבל, ומוצף בהצעות  שונות. מהם הכלים שיסייעו לנו לבחור, ואילו הצעות יש שם בחוץ. הנה כמה עצות שיעשו את החיים לקלים יותר.  
המשך קריאה
פיתוח מוצרים חדשים הוא לא רק תחום יצירתי , זהו תחום מקצועי נדרש ופופולארי ביותר בעולם המודרני החדשני בו אנו חיים.
המשך קריאה
בעל עסק? אם אתה מתכנן לקיים מכירות ביתיות או להשתתף בירידים, כדאי שתכיר את אפליקציית קופה רושמת.
המשך קריאה
קידום אתרים - כיום כמעט ואין בית עסק אשר מכבד את עצמו ללא אתר אינטרנט. בשנים האחרונות כולם הבינו את הפוטנציאל הגדול הטמון ברשתות החברתיות ובאתרי האינטרנט ועל כן כיום ניתן לומר כי כולם כבר שם. עובדה זו מהווה קושי רב להיכנס אל תחום עמוס זה ולבלוט ועל כן אתם חייבים לעשות שימוש בשירותי כתיבת תוכן וכן בשירותי קידום אתרים בגוגל. חשוב לומר כי מנועי החיפוש הגדולים מציגים עבור ציבור הגולשים תוצאות על פי מילות החיפוש שהם מקלידים וכן על פי פרמטרים רבים נוספים.  
המשך קריאה
כפי שידוע לנו על הדור הנוכחי בו אנחנו חיים, קיימים ומתנהלים – כמובן שנהיה מודעים לכך שאם נרצה או לא נרצה – תמיד נעדיף כמה שפחות מילים או הסברים וכמה שיותר הבנה מהירה של פרטים בלי להיכנס יותר מידי לרזולוציות לא חשובות.
המשך קריאה
1-10 מתוך 131 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה