שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2446
מאמרים: 7479
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> טכנולוגיה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
טכנולוגיה כללי
 

אנרגיה סולארית


אורמש

חברת נדלנטים - תיווך משרדים בתל אביב, משרדים להשכרה ולמכירה בתל אביב.

 
 

אולי כשמדברים על קרינת השמש, האסוציאציה הראשונה שעולה במוחנו היא סכנה לעור,והמינעות מחשיפת יתר בעת רחצה בים, ושיהיה ממושכת תחת קרני השמש החמות, אך זהו רק אפקט קטן וזניח של קרני השמש, ועוצמותיה נשגבות מביתנו ומהוות מקור בלתי נדלה של אנרגיה עוצמתית, טבעית ונצחית. 

האנרגיה המופקת מקרני השמש נקראת אנרגיה סולארית. זוהי אנרגיה מתחדשת המופקת מקרני השמש, ומשמשת חלופה לאנרגיה המופקת מחומרי בעירה. עם השנים מתגלה יותר ויותר עוצמתה של השמש, ואנו מתוודעים לתכונותיה הרבות והנפלאות. השמש מספקת לנו מקורות חיים במגוון דרכים שונות: מעבר לאספקת אור עוצמתית, חימום כדור הארץ ושמירתו מלקפוא, היא מספקת לנו מקור אנרגיה עשיר ביותר, שכיום מתבצע שימוש רק בחלק קטן מאוד ממנו. עם השנים, מתפתחות שיטות שונות לניצול אנרגיה זו, והפיכתה באמצעות מערכת סולארית לחשמל או לחום.

אנרגיה סולארית היא אנרגיה בלתי מתכלה

 

כאשר משתמשים בפחם או דלק ליצירת אנרגיה, המלאי הוא סופי ועשוי להיגמר בשלב מסוים. עם השנים, השימוש המרובה שנעשה בשריפת החומרים הללו, מביא להתדלדלות המאגרים הקיימים, ובסופו של דבר עלול להביא גם לניצול סופי של המלאי, כך שלא נוכל ליצור ממנו אנרגיה עוד. אנרגיה סולארית לעומת זאת, היא אנרגיה מתחדשת ובלתי מתכלה. לא נוכל "לסיים" את קרני השימוש על ידי שימוש מרובה בהן, ותמיד נוכל להשתמש בהן עוד ליצירת חשמל סולארי.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה