שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2555
מאמרים: 7603
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> טכנולוגיה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
טכנולוגיה כללי
 

הבלקברי עדיין כאן? על פיתוח אפליקציות לבלקברי


דביר ספרי

דביר ספרי

 
 

 

יש לכם אפליקציה לעסקים? מתלבטים בין פיתוח אפליקציות לאנדרואיד או לאייפון? רגע לפני, אל תשכחו את הבלקברי! למרות שהבלקברי לא תופס נתח שוק ענק בארץ הוא עדיין מכשיר שיש להתייחס אליו, במיוחד אם האפליקציה שלכם קשורה קשר ישיר לעולם העסקים, הפיננסים, שוק ההון, המשפטים וכדומה.

כמה משתמשי בלקברי יש בארץ?

למרות הדעה הרווחת, שוק הסלולר בארץ לא ויתר על הבלקברי כלל וכלל. ב-2012 נמכרו כ-1.6 מיליון מכשירים סלולאריים בישראל, הבלקברי מחזיק בכ-4% מהשוק, כלומר כ-64 אלף משתמשים. אמנם לא מדובר בפלח שוק ענק כמו של האייפון למשל אבל 64 אלף משתמשים הם בהחלט מספר מכובד.

מי אתה משתמש הבלקברי?

כשמדברים על הבלקברי צריך להסתכל על המספרים קצת אחרת. מדוע? כי משתמשי הבלקברי הם קהל מאוד ספציפי שעושה שימוש ספציפי במכשיר שלו. בעוד האייפון למשל (או מכשירים אחרים צורך העניין) לא מייחדים את עצמם לקהל מסוים, הבלקברי מיועד לקהילה העסקית שמשתמשת בו ככלי ניהול. מדובר בקהל יעד ממוקד מאוד, אפליקציה שפונה לצרכים של הקהל הייחודי הזה יכולה לכבוש שוק של עשרות אלפי משתמשים בקלות רבה יותר מאשר בקרב משתמשי פלטפורמות אחרות.

מה מאפיין את משתמשי הבלקברי?

מעבר לשייכות לקהילה העסקית, משתמשי הבלקברי נחשבים לקהל ענין טעם ובעל אמצעים. לכן, פיתוח אפליקציות לבלקברי בהחלט חייב להיות מהוקצע מאוד, מלוטש וייחודי. משתמשים הבלקברי מחזקים באמצעים לרכישת מותרות כולל אפליקציות, שלא כמו הקהל הכללי, הם מוכנים להשקיע בפינוקים קטנים וכלים פונקציונאליים גם אם עלותם גבוהה. פיתוח אפליקציות לבלקברי שמצליח לעניין, להיות שימושי, נוח במיוחד ומסקרן גם יחד בהחלט יחזיר את ההשקעה.

האם כדאי להשקיע בבלקברי?

אם אתם פונים אל הקהילה העסקית, וליתר דיוק את העשירונים העליונים שבה, הרי שהבלקברי הוא הפלטפורמה המתבקשת. אם יש לכם אפליקציה כללית יותר, פיתוח אפליקציות לאייפון או לאנדרואיד עדיף. הכול שאלה של פילוח השוק אליו אתם פונים ובו אתם מתרכזים. אכן, מוקדם מידי להספיד את הבלקברי, הוא חי וקיים ויש החוזים לו קמבק גדול בשנים הקרובות עם פיתוח מכשירים חדשים ומערכת הפעלה טובה יותר.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה