שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2541
מאמרים: 7584
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> טכנולוגיה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
טכנולוגיה כללי
 

היתרונות של מנעול חכם


yosi
 
 

בשנים האחרונות אנו עדים לכניסתם של המנעולים החכמים. בתחילה הם שימשו בעיקר את הלקוחות העסקיים והמוסדיים, אך היום הם הפכו למבוקשים בבתים פרטיים ורבים פונים למנעולן בראשון לציון לצורך התקנת מנעולן חכם.

מנעולים חכמים מביאים לנו שיטות שונות לפתיחת הבית, הם משתלבים במערכות של בית חכם ויכולים להעניק לנו פונקציות מתקדמות של בקרת שליטה ואפילו הפקת דוחות. להלן כמה יתרונות מעניינים של מנעולים חכמים:

לא זוכרים אם נעלתם את הדלת - מכירים את זה שאתם יוצאים בערב לאיזה אירוע, או שאולי אתם נמצאים בעבודה, אבל לא עוזב אתכם הספק. אינכם בטוחים האם נעלתם או לא נעלתם את הדלת. החשש הגובר לא מאפשר לכם ליהנות מהאירוע או להתרכז בעבודה, עד אשר אתם מחליטים לחזור הביתה ולוודא שנעלתם את הדלת. בעזרת מנעול חכם, לא רק שתוכלו לדעת האם הדלת נעולה או לא נעולה, תוכלו גם לנעול אותה מרחוק בעזרת אפליקציה בטלפון הנייד שלכם. ישנם גם מנעולים חכמים עם נעילה אוטומטית.

 

הפתרון לאיבוד המפתחות - ישנם אנשים אשר נוטים לאבד את מפתחות הבית. דבר אשר מחייב אותם תמיד לשמור העתק בהישג יד או שזה נגמר בהזמנת פורץ מנעולים. כמו כן כאשר מאבדים מפתח ישנה סכנה שהוא יגיע לידיים הלא נכונות ומי שיבחין ברגע שבו נפלו לכם המפתחות יוכל גם בקלות לדעת איפה אתם גרים. בעזרת מנעול חכם תוכלו להימנע מפריצת דלתות והחלפת צילינדרים. את המנעול, בהתאם לסוג, תוכלו לפתוח בעזרת טביעת אצבע, קוד סודי או אמצעי אחר.

מנעול חכם

לא צריך להחביא מפתחות מתחת לעציץ - מכירים את זה שאתם רוצים להשאיר למישהו מפתחות ואז אתם שמים אותם מתחת לעציץ או מסליקים אותם באיזה מחבוא (וחושבים גם שגנבים לא בודקים בכל המקומות הללו). ובכן, מהיום בעזרת מנעולים חכמים אין צורך להחביא את המפתחות. אם מגיע אורח או אולי זו העוזרת בשעה שאתם לא נמצאים בבית ואתם רוצים לאפשר להם להיכנס, אין צורך להחביא את המפתח בשום מקום, פשוט ניתן לתת להם קוד סודי או לפתוח מרחוק בעזרת אפליקציה.

 

מניעת שכפול פיראטי - פריצות רבות נעשות בעזרת שכפול פיראטי. למשל אם נתתם לעוזרת את המפתחות של הבית, היא עשויה לבצע שכפול ולמכור את המפתחות לעבריינים העוסקים בפריצת בתים. ישנן גם שיטות אחרות להשגת מפתח פיראטי. אך בעזרת מנעול חכם תימנעו משימוש במפתחות ולא תאפשרו הכנת מפתח פיראטי.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה