שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> טכנולוגיה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
טכנולוגיה כללי
 

הכול על שליחת פקס


איציק דר
 
 

שליחת פקס היא חלק בלתי מבוטל מיומו הממוצע של כל משרד. אומנם בשנים האחרונות המייל תופס מקום מרכזי בהעברת מידע ומסמכים בין אנשים ובין עסקים, כשההערכות מדברות על כ-200,000,000 [כן מאתיים מיליון!] מיילים שנשלחים בכל העולם מידי יום, אך עדיין שליחת פקס היא חלק מהשגרה של כל משרד וגם של אנשים פרטיים מסוימים. בעבר היינו רגילים למכשיר המגושם שהיה מחובר לטלפון ובעזרתו היינו שולחים את הפקסים ומקבלים אותם, אך כיום ישנם מכשירים משולבים הטומנים בחובם מספר יתרונות

מכשיר משולב

שליחת פקס על ידי מכשיר משולב היא משהו שאנו רואים היום כבר בכל משרד ומשרד, זאת מכיוון שהוא הרבה יותר יעיל והרבה יותר נוח. מכשיר פקס משולב הוא מכשיר שמאגד בתוכו פקס, מדפסת, סורק, מכונת צילום ולעיתים גם מכשיר טלפון והוא יעיל ונוח ממספר סיבות: ראשית, אין צורך להתרוצץ ממכשיר למכשיר במהלך העבודה – הכול במקום אחד, ושנית הוא תופס הרבה פחות מקום במשרד מה שמייעל את העבודה וחוסך מקום רב לציוד אחר, ושלישית הוא הרבה יותר מהיר מהמכשירים שהיו בעבר.

פקס מהמייל

פקס לעסקים יכול להיות גם דרך המייל, ולא רק יכול להיות אלא יותר ויותר אנשים עוברים להשתמש בשירות הזה מה שמפחית את כמות הייצור של מכשירי הפקס הרגילים והמשולבים. שליחת פקס דרך המייל וקבלה של פקס דרך המייל היא פשוטה ונוחה ובעזרתה ניתן מכל מקום בעולם למשוך פקסים וכן מכל מקום גם לשלוח – כל מה שצריך הוא חיבור אינטרנט זמין וגישה לתיבת הדואר האלקטרוני. שליחת פקס וקבלה שלו דרך המייל תורמת גם רבות לכדור הארץ כך ששימוש בשירות כזה תורם לא רק לנו ולכיס שלנו אלא גם לעולם כולו.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה