שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> טכנולוגיה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
טכנולוגיה כללי
 

השכרת מקרן לשימושים עסקיים


נדב ש
 
 

שימוש במצגות וסרטים בתחום העסקי הפכו בשנים האחרונות להיות כליחשוב ויעיל למספר רב של צרכים עסקיים וביניהם : מצגות וסרטי מכירה ללקוחות , מצגות וסרטי הדרכה לעובדים , מצגות סיכומי סוף שנה ועוד...

עסקים רבים כיום בוחרים במקרים רבים בפתרונות של השכרה/ליסינג אשר מאפשרים חיסכון בעלויות ובהוצאות גדולות המכבידות על תזרים הכספים של העסק.

גם השכרת מקרן הינו פתרון זול ויעיל לעסקים שאינם צריכים ומעוניינים להשקיע כסף רב ברכישת מוצר שלא נעשה בו שימוש לעיתים קרובות.

לאיזה שימושים עסקיים מומלץ לשכור מקרן ?

מצגות וסרטי מכירה ללקוחות- מצגת או סרט עסקי הינו כלי מרשים וחשוב אשר מסייע במכירת מוצרים בכל התחומים. אם אתם מתכוננים למפגש חשוב עם לקוח הכנת מצגת או סרט תסייע במכירת המוצר/שירות ותגרום ללקוח להבין טוב יותר את הצורך שלו במוצר או השירות שלכם. אם אתם עסק חדש / סטארט אפ השכרת מקרן תאפשר לכם פתרון זול ויעיל להצגת המצגת באופן חד פעמי ללא צורך בהשקעה כספית גדולה שאולי לא יהיה בה שימוש בעתיד.

מצגות וסרטי הדרכה לעובדים– עסקים רבים עורכים מידי פעם הדרכות לעובדיהם במגוון רב של תחומים כמו : הדרכות מכירה , הדרכות שירות לקוחות , סדנאות למיניהן ועוד. השכרת מקרן במקרה זה תסייע רבות בהעברת המסרים והתכנים לעובדים.

מצגות ואירועי סוף שנה– חברות ועסקים רבים בוחרים להציג בפני העובדים/לקוחות את סיכום השנה החולפת באמצעות מצגת. השכרת מקרן תאפשר הצגת המצגת בצורה גדולה וברורה יותר. ניתן להקרין את המצגת על קיר או לשכור בנוסף מסך . אם מדובר על אירוע רב משתתפים יש לשקול השכרת מסך ענק.

הקרנת תכנים בתערוכה– תערוכה היא הזדמנות מצוינת להראות ללקוחות פוטנציאליים את השירותים או המוצרים שאתם מציעים. השכרת מקרן תאפשר את הקרנת המצגות ללא צורך בהוצאה כספית אדירה וללא צורך לרכוש מקרן יקר.

איזה מקרן מתאים לשימוש עסקי ?

את סוג המקרן אותו אתם עומדים יש לשכור בהתאם לצרכים שלכם. ישנם סוגים שונים של מקרנים וכל מקרן מתאים לסוג שונה של שימוש. ההבדל העיקרי בין מקרנים הוא הרזולוציה ( איכות התמונה וכמות הפיקסלים) ועוצמת האור של המקרן. אם יש לכם צורך בהצגת תמונות או סרטים באיכות גבוהה מומלץ לבחור בהשכרת מקרן עם רזולוציה גבוהה (ניתן היום למצוא אף מקרנים העושים שימוש בשיטת השידור האיכותית ביותר HD).

כמו כן על מנת שתקבלו תמונה ברורה ואיכותית עליכם להתאים את המקרן השכור לתנאי האור במקום בו אתם עומדים לבצע את ההקרנה. העיקרון אומר שככל שהמקום מואר יותר כך יש צורך במקרן חזק יותר. רוב המקרנים המוצעים כיום להשכרה נעים בין 1800-4200 אנסי לומינס. מקרן בעוצמה של 1800 יכול להספיק למקום מואר חלקית לעומת מקרן בעוצמה של 4200 יתאים למקום המואר באופן מלא לחלוטין (כמעט אור יום)

רצוי לבחור סוג של מקרן חדיש כמה שיותר המגיע מחברה מוכרת ואמינה כך תוכלו ליהנות משקט נפשי.  

השכרת מקרנים מחירים

מחירי השכרת מקרן נעים בין 180 ₪ למקרן בעוצמת אור של כ-1800 אנסי ל700 ₪ למקרן בעוצמת אור של 4200 אנסי. לפני שאתם בוחרים איזה מקרן לשכור בדקו מהם תנאי האור במקום בו אתם עומדים להקרין את המצגת/סרט. ובהתאם לכך בחרו את המקרן המתאים. חשוב לדעת כי אם האירוע שלכם בערב ואין בעיה להחשיך את המקום גם מקרן בעוצמה של 1800 אנסי יספיק לכם.

לפרטים נוספים בקרו באתר השכרת מקרנים


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה