שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> טכנולוגיה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
טכנולוגיה כללי
 

השקעה באבטחה לעסק


מוטי מוטי
 
 

 

אתם מעוניינים ברוגע וראש שקט. יש לכם עסק עם דברי ערך והחשש לפריצות עולה מדי יום, לאור המצב של הפריצות באזור. הדרך הטובה ביותר להיות מאוזן נפשית, היא כשאתה יודע שהעסק שלך מאובטח עם אבטחה קפדנית, מקצועית ומיומנת על ידי צוות מסור. חברת אבטחה לעסקים תשמור על העסק עבורך. סיבה משמעותית נוספת שבעקבותיה אתה זקוק ואף חייב, לשכור חברת אבטחה לעסקים, הינה סיבה כלכלית – אם יגרם נזק חמור בעקבות פריצה, שבה נשברו דברים חשובים בעסק עצמו, כאוס, וגניבת פרטים חשובים, תצטרך להוציא כסף רב לצורך שיפור ושיפוץ המצב. חשוב לציין שחברת האבטחה, נתונה תחת הבקשות והציפיות שלך. חברות שבהן ניתן להעסיק שומרים עם נשקים בכניסת המקום, סיורים סביב המקום, מקנה לך ביטחון רב עבור העסק שלך. חשוב לציין שהאבטחה נעשית גם מרחוק ולך יש את היכולת לראות זאת – דרך מצלמות האבטחה, תוכל לצפות בשידור די דרך האינטרנט, ולראות את הלך העניינים בעסק, ובנוסף, המצלמה מפעילה את עצמה ברגע שישנה פריצה.

אבטחה לעסקים– הדרך הבטוחה ביותר

מצלמות אבטחה לעסק – עובדת בחושך ובאור, מזהה תנועות מחשידות, ניתן לצפות במתרחש דרך האינטרנט מרחוק, רצוי לשים אותן בכל פינה כמו אזורים רחוקים ממרכז העסק אך חשובים, שטחים פתוחים ועוד. מערכת אזעקות והגנה – ברגע שישנה פריצה, ה"אות" נשלחת ישירות ובאופן מידי אל המוקד, גם בשעת שריפה או הצפה, חשוב לציין שאין צורך להודיע מראש על התקנה. מערכת שליטה חשמלית ואוטומטית – בקרה עם מערכות החשמל, ובכך אפשר לחסוך בכסף של בקרת מיזוג האוויר, חדרי שרתים ועוד.

הוצאות כספיות של חברות אבטחה

העלות של השכרת חברות אבטחה, אינו דבר זול בהכרח. אם תמצאו חברת אבטחה זולה, זה איננו אומר שזוהי חברת אבטחה טובה וזולה, בדקו זאת לפי – המלצות, ביקורות, אנשים שהשכירו את אותה חברת אבטחה בעבר ומה דעתם עלייה. חשוב לציין, שגם אם חברת האבטחה שחברתם הינה זולה, אין בהכרח שכדאי לכם לשכור אותה במקום לשלם סכומים נוספים, הרי מדובר בעסק שלכם. עדיף לכם למצוא חברת אבטחה ידועה, ושיש לה את ההמלצות הטובות ביותר, הרי אם שכרתם חברת אבטחה זולה אך לא מקצועית ומיומנת, הסיכונים שיפרצו לכם לעסק בקלות, גבוהים מדי, וכתוצאה מכך את כל הסכום שיכולתם להוציא על חברת אבטחה טובה יותר, הוצאתם על הנזקים שנגרמו בעקבות הפריצה, ובנוסף ערעור נפשי. אל תחסכו, תחשבו בחוכמה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה