שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2501
מאמרים: 7549
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> טכנולוגיה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
טכנולוגיה כללי
 

התייעלות עסקית מה היא; טכנולוגיה וניהול עסקים


YoniG
 
 

 

במאמר הבא אנו נסביר לכם ונעזור לכם להבין מה זה בעצם התייעלות עסקית, ומדוע זה נושא כל כך חשוב ומרכזי בחיי היום יום שלנו. אנו נסביר לכם כיצד לייעל את העסקיות שלכם, ונמחיש לכם את הנושא באמצעות דוגמאות והסברים מפורטים.

מה זה התייעלות עסקית- התייעלות עסקית, זה בעצם דרך וניסיון לשפר את החלק העסקי שלנו. מה זאת אומרת? הכוונה בשיפור העסקיות שלנו, היא בעצם הפנייה ללקוח, יכול להיות בשיפור האדמיניסטרציה בחברה שלנו, שיפור מערכות מידע וכו'...

התייעלות עסקית- השאלה הגדולה ביותר בהתייעלות עסקית, היא מה יותר חשוב- המוצר או הלקוח? רוב החברות הגדולות, מעדיפות לשרת היטב את הלקוח ולייחס פחות חשיבות למוצר מכל מיני סיבות. אחת הסיבות המרכזיות, היא שהם דוגלים במחשבה, שאם אתה מתייחס ללקוחות שלך באופן יפה ונעים, לא חשוב אם אין לך את המוצר הכי איכותי בעולם, הם יפרסמו עליך חוות דעת טובה, ואף ישובו לרכוש שוב בעסק שלכם. זוהי מחשבה שנובעת מרווח כלכלי בלבד. לעומת זאת, ישנם מהצד השני עסקים קטנים אשר דוגלים בשיטה שהם חושבים שיותר נכונה. רוב העסקים הקטנים, מעניקים יותר תשומת לב למוצר שלהם מאשר ללקוחות שלהם, והרבה פעמים העסקים האלו נשארים עסקים קטנים, עקב בחירה זו.

יתרונות התייעלות עסקית- בחברות גדולות, ישנה מערכת אדמיניסטרציה איכותית וגדולה, מכיוון שחברות אלו, רוצות להעניק ללקוחות את השירות הטוב ביותר וההולם ביותר. מה הכוונה במערכת אדמיניסטרציה? הכוונה למערכת שירות- מזכירות, מענה קולי, שירותי לקוחות וכו'... החברות הגדולות מעניקות לנושא זה חשיבות גדולה, בכדי לנסות ולרצות עוד יותר את הלקוחות שלהם. עוד שיטה שבה החלו לעבוד החברות הגדולות במשק היא מיקור חוץ ומהי שיטה זו? שיטה זו נתנה לחברות הגדולות מענה, לקיצור זמני תגובה למשל, חיסכון בעלויות והעסקת עובדים פחותה יותר. שיטה זו החלה לתפוס תאוצה החל מסוף המאה העשרים.

חברות גדולות משתמשות גם בעוד מושג איכותי וחדיש הנקרא מערכות מידע. מערכות מידע, הם בעצם תוכנות אשר נותנות אופציה לנהל מידע ואינפורמציה בצורה ממוחשבת. החברות הגדולות החלו להשתמש במערכות מידע, בשביל לחסוך בכסף- עם כניסת מערכות המידע לחברות, הם לא צריכים כמות עובדים גדולה, ולכן מפרטים אותם ושומרים על כסף.

כמו שכבר הבנתם בוודאי, התייעלות עסקית היא נושא מאוד חשוב במידה ועסק רוצה לצמוח ולהצליח, ואנו ממליצים לעסקים הקטנים במיוחד, שנמצאים בתחילת הדרך, להשקיע בנושא הזה, כי רק זה יגרום לשדרוג החברה ולהפיכתה לחברת ענק.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה