שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2540
מאמרים: 7581
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> טכנולוגיה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
טכנולוגיה כללי
 

התפתחות בקרת התנועה וזיווד אלקטרוני בטכנולוגיה


ג'ימית מוס
 
 

הטכנולוגיה היא אולי הדבר שהאדם נשען עליו הכי הרבה. דמיינו את החיים שלכם ללא חשמל או מים זורמים, את הצורך ללכת ברגל מרחקים עצומים. זה בלתי נתפס. וזאת עוד מבלי לחשוב על חיים ללא אינטרנט, סמארט פונים ועוד. היום הטכנולוגיה והתעשייה הולכות ביחד, ולכל טכנולוגיה יש תתי טכנולוגיות שמלוות אותה. למשל, כדי לקבל מחשב שיחזיק מעמד לאורך זמן, יש צורך בטכנולוגיה שנקראת זיווד אלקטרוני – מה שאנחנו מכירים בתור מארז...

טכנולוגיה היא דבר חשוב ונחוץ

עם השנים הטכנולוגיה הופכת לדבר חשוב מאד. אם אתם מייצרים מוצרים עדינים שזקוקים להגנה – למשל חלקים אלקטרוניים עדינים, אתם צריכים זיווד, כלומר – מארזים שמותאמים במיוחד לעדינות החלקים ומעוצבים במיוחד. לשם כך צריך בעלי מקצוע. לא רק בתחום המחשבים יש צורך בזיווד. גם בתחום הרפואה, הרובוטיקה ואפילו במחשבי בקרת תנועה שעובדים בתעשיות רבות. איך בוחרים חברת זיווד איכותית? להלן כמה עקרונות:

•    חשוב לבדוק מהו הניסיון של החברה בזיווד מקצועי. האם היא עומדת בתקנים בין לאומיים? האם היא מחמירה? האם יש לה ניסיון בצרכים הספציפים שלכם? אבטחת איכות היא חשובה מאד, ודורשת הכשרה ארוכה מאד של בעל מקצוע אין האוס, שיודע בדיוק מה לבדוק כדי שהמוצר שאתם מבקרים להכניס לאריזה יהיה מושלם למכירה.

•    האם החברה מתאימה את הפעולות שלה לצרכים שלכם? חשוב למשל לקבל התחייבות בכתב ללוחות הזמנים שלכם. אתם צריכים לשווק מוצר, ואת הלקוח לא מעניין שזה "נתקע בחברת הזיווד".

•    המחיר גם הוא חשוב. כל חברה מציעה תמחורים שונים. איך מוצאים תמהיל של כסף ואיכות – שלא הולכים זה על חשבון זה? אל תתפתו למחיר הזול ביותר. בדרך כלל כדאי לקחת חברה איכותית, עם מחיר בינוני; לא זול מדי ולא יקר מדי.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה